Kamudan PKK sempatizanları öğretmen ve memurlar temizlenecek mi?

PKK lı memurlar, öğretmenler, kamu personelleri meslekten ihraç edilmelidir. Bu terörist sempatizanları, işbirlikçilerini kurumlarda, üniversitelerde, okullarda görmek istemiyoruz!

Kamudan PKK sempatizanları öğretmen ve memurlar temizlenecek mi?

Kamudan PKK sempatizanları öğretmen ve memurlar temizlenecek mi?

Darbe girişimi oldu kamudan kısa süre içerisinde binlerce kamu personeli ihraç edildi. FETÖ bağlantılı kişilerin de yer aldığı bu ihraçlarda FETÖ yapılanmasından habersiz kişilerin de olduğu, bu kişilerin mağduriyetlerinin giderilmesi için gerekenin yapılacağı yetkililer tarafından da dile getirildi. Peki, bu darbe girişimi ile birlikte binlerce kişi bir anda meslekten ihraç edilebiliyorsa kamuda yıllardır kanımızı emen PKK sempatizanı memurlar, öğretmenler neden ihraç  edilmiyor?

TERÖRİSTLERİ DE İŞBİRLİKÇİLERİNİ DE İHRAÇ EDİN

ogretmenlericin.com olarak söyledik söylemeye de devam ediyoruz; sendikalı, sendikasız, A sendikalı B sendikalı farketmez kamudan terörist sempatizanları ihraç edilmelidir. Yıllardır kanımızı emen, millete huzur vermeyen PKK denilen bebek katili örgüte sempati duyanlar öğretmenlerimizi bayrak direklerine astılar, Kaymakamımızı şehit ettiler, okul yaktılar, kamu kurumlarına zarar verdiler, askerimizi polisimizi hamile eşlerinin yanında, çocuklarının yanında sırtlarından vurdular. Bu kişilere, teröristlere yapılan operasyonları protesto eden Belediye Başkanları, Milletvekilleri, STK temsilcileri, sendika üyeleri tamamen KAMUDAN İHRAÇ EDİLMELİDİR. Bir tane dahi artık teröristin kalması millet için yüktür.

MÜCADELE KAMUDA VE ÜNİVERSİTELERDE YAPILMALIDIR

Asker polis gerek dağda gerek sokaklarda teröristlerle mücadele etmekte, operasyonlar düzenlenmektedir. Üniversitelerde PKK yapılanmaları gün geçtikçe artmaktadır. MEB personeli içerisinde, kamu personelleri arasında terör sempatizanlığı ulu orta sergilenmektedir. Öğretmenler odasında teröristlere yapılan operasyonları eleştiren öğretmenler rahat rahat oturup çayını yudumlarken her şeyden habersiz sadece bir bankada hesabı olan kişi meslekten ihraç edilmektedir. Eyleme katılıp devleti eleştirenler arasında yer alan terörist sempatizanları hakkında yasal olarak bir ihraç kararı verilmezken, okul müdürü baskısı arkadaş hatırı ile kısa süreli sendikaya üye olanlar herhangi bir eylemde bulunmayanlar görevden atılmaktadır. FETÖ olsun PKK olsun DAEŞ olsun vs Terörün adı değişse de amacı değişmiyor, bu terör örgütlerine destek sağlayan, ilişki içinde olan öğretmen, memur, kamu personeli kim olursa olsun gerekli soruşturma sürecinden sonra meslekten ihraç edilmelidir. Üniversitelerde örgüte destek çıkan, kol kanat gerek akademisyenler, öğretim üyeleri idari olarak cezalandırılmalı, hukuk önünde hesap vermelidir.

YETKİLİLER DÜĞMEYE BASMALIDIR

Başbakan Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu geçtiğimiz haftalarda sürekli devlete katil diyen memurların olduğunu, bunların amaçlarının devlet düşmanlığı oluğunu, ilgili kişilerin PKK ile yakın temas içerisinde olduklarını söylediler. Ancak ilerleyen zamanda somut bir adım atılmışa benzemiyor. Meslekten ihraç edilen öğretmen bilgileri, ihraç edilen kamu personeli listelerine bakıldığında PKK’dan ihraç edilenlerin sayısı devede kulak kalmaktadır. Derik Kaymakamımızın şehit edilmesinden sonra açıklama yapan Sayın Soylu’nun belirttiği adımların atılmasını bekliyoruz. Dün PKK terör örgütü tarafından şehit edilen onlarca polisimizin hesabı kamuda yer edinmiş teröristlerden de sorulmalıdır.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

29 yorum

 1. Eli kanli tum dunyanin tanidigi bolucu orgut PKK’yi hic cekinmeden savunan, acikca savunanlar gorev basinda. Birakin atilmayi açığa bile alinmadilar. Eline meyve bicagi bile almamis, vatani milleti icin cebindeki parayi harcamaktan cekinmeyen masum insanlar kamudan atildilar. İş bulamuyorlar. Devlet gelir testi de yaptirmadigindan sagliktan faydalanamiyorlar. Resmen acliga ve ölüme mahkum edildiler. Oluklar çift birinden nur akar, birinden kir…

 2. Yalan dünya da hakkımızı alamayacağız öteki dünyaya kalacak ama bunu nasıl göze alıyorlar anlamak mümkün değil eşim ameliyat oldu kaloriferi yakamıyoruz paramız yok iki aydır geziyorum iş veren olmadı hayattan beklentim kalmadı çocuklarıma harçlık veremiyorum hayatımız perişan oldu bu vebale girenlerle Allahın huzurunda hesaplaşacağız bakalım orada ne olacak Allahın adaletin den nasıl kaçacaklar

 3. KARDEŞİM KENDİ ÜLKEMİZDE BU PKKLI HAİNLER YÜZÜNDEN HERGÜN BEDEL ÖDÜYORUZ ARTIK DEVLETİMİZ BÜTÜN BUNLARA Bİ DUR DEMELİ EN BAŞTA EĞİTİM CAMİASINDA VE TÜM KURUMLARDA BULUNAN PKK DESTEKÇİLERİ VE SEMPATİZANLARI KÖKÜNE KADAR TEMİZLENMELİ YOKSA DAHA ÇOK BEDELLER ÖDERİZ BU HAİNLER HİÇ BİRŞEY TANIMAZLAR ANCAK MAAŞLARINI ALMASINI BİLİRLER.

 4. ya anlamıyorum bu ülkede sendikaya üç beş ay üye olup la 20 ay üye olmuş olanla farkı ne?Bu nasıl bir adalet yasal sendika kriterlerden çıkarılmalı budur Hak olan budur doğru olan.Suçluyu bulmak için izlenecek yolu yargı belirlemelidir.Siyasi kararlar adı üzerinde siyasidir.kimin hangi neyi savunuyorsa ona ters olana haksızlık yapamazsınız.Siyasi gündem her daim değişir dün çözümdü bugün başka birşey dün efendiydi bugun baska birşey.Bunun cezasını alakası olmadığı halde Yasal olarak üye olup çıkılan sendikadailer niye veriyor?Bürokratlar koltuk sevdası benim ekmeğime neden oluyor.Sendikaya üye olun diye Tbmm de 2014 Ocak da yazılar gönderdik dedi bakan.Öhhh sen üye olunca suçlu mu oldun?Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu OHal bitince birşey değişmeyecek kanımca.Bu ülke Aihm den çok ağır cezalar alacak bunu gene ülkem ödeyecek.Yastık latındakiler çıkarılsın denecek hakkım olmayan parayı istemiyorum.Hakkımla kazandığım alın teri döktüğü öğretmenliğimi geri istiyorum u kadar yeter artık.Devlet hain katil diyenler bu ülkenin halen çalışan öğretmeni iken ben kağıt üzerindeki bir sendika üzerinden ihraç edemezsiniz.insanların devlete olan güveni azalır toplum huzuru bozulur diyen yok.Yok şu sayı yok bu sayı işinizi iyi yapın efendiler Allah bunun hesabını sorar. o zaman çok çetin bir sınavla karşılaşacaksınız.Diğer dünya da dönüşü olmayan bir yola girmeyi nasıl göze alıyorsunuz müslümanlık İsslam bunu mu emreder mazlumun hakkına girin mi der.Birilerinin çağrısı üzerine hareket etmeyenler bu ülkenin haini olamaz bitti.

 5. ADALET İSTİYORUMMM.VATANSEVER ÖĞRETMENLER SIRF İSTİFA ETSİN YADA ETMESİN BİR SENDİKADAN YADA BANKAYA PARA YATIRDI DİYE TERÖRİST İLAN EDİLİP AÇLIĞA VE ÖLÜME TERK EDİLİRKEN,GERÇEK VATAN DÜŞMANI PKK DESTEKÇİLERİNE DOKUNMAYA KİMSENİN CESARETİ VE GÜÇÜ YETMİYOR.BURADAN GÜCÜ GARİBANLARA YETENLERE SESLENİYORUM SİZİN GÜCÜNÜZ ADALET SAĞLAMAYA YETMEZSE EĞER ELBET ALLAHIMIN YETER VE ŞÜPHESİZ Kİ HESAP GÜNÜ BUNUN HESABINI VERİRSİNİZ…BİLGİLENDİRME…

 6. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet geride kalan ailelerine sabır diliyorum. Allah bir daha ülkemize ve milletimize böyle acılar yaşatmasın. Bu saldırıyı düzenleyenleri ve gerçekleştirenleri onlara destek verenleri Rabbim iki dünyada perişan eylesin.

 7. Allahım şu mübarek gecenin hürmetine,masumlar için suçsuz-günahsiz olanlar için adaletini tecelli ettir. Çok özledim Öğrencilerimi ,mesleğimi…Vazifemin başına dönmek istiyorum…Ahhh Ahh çok sevdiğim mesleğimin elimden alınmasında sebep olanları Allah’a havale ediyorum. ..Hakkımı helâl etmiyorum…Safiyane duygularımızı kullananları Allah’a havale ediyorum. Evlatlarımı rızıksız bırakanları Allaha havale ediyorum. .. Allahım adaletini geciktirme ne olur dayanacak gücüm kalmadı. ..PKK nın silahlı terör örgütü olduğu ,yaptıkları yıllardır ortadayken. ..Bu yapının silahlı terör örgütü olduğu 15 temmuz hain darbe kalkışmasından sonra anlaşılmadı mı??? Böyle en ufak bir şey sezinlense kendimi niye yakayım , ateşe atayım. ..Bir şans verilmeliydi gri memurluk gibi. ..Keşke yada sürgün gibi bir şey. ..Ama mesleğimi almasalardı elimden. ..Sadece öğretmenlik yapmak istiyorum SADECE ÖĞRENCİLERİMİ ISTIYORUM ….NE OLUR ARTIK DUYUN SESIMIZI ….

 8. Hiçbir sebep söylemeden açığa alınan 14 ekim mağduru öğretmenleri haksız yere bekletiyorlar. Eşimin hiçbir bağı yok fetö ile. Ama açıkta bekletiliyor. Oysaki pkk sempatizanı olan fetö sempatizanı olan öğretmenlerden işlerine devam eden çok. Bu nasıl birşey? Suçsuz adamı bekletiyor, damgalıyorlar. Bu haksızlığa dur deyin artık.

 9. Sayın editör bn bi hemşireyi ama sizi hep takip ediyorum.bende bi sendika maduruyum.esim köyü bi akp li bn siyaset çok bilmem eşim takip ederim.ama gel gorki ihraç oldum.cok sukur eşim çalışıyor evimize bir rızık giriyor.ya eşli ihraç olanlar nanekmege muhtaç oldular.lutfen sesimiz olun devletimiz su ayrımı yapabilsn.adamlar bangır bangır devletin aleyhinde atıp tutuyorlar oysa feto nün o alt tabanı gerçekten herşeyden bi haber din uğruna kendilerine çektiler insanları şahsen ben ne akp gorusumden hiçbir zaman vaz geçmedim inancimdanda.ama içlerinde de hiç olmadım.simdi sadece sendika üyeliği beni nasıl terörist yapıyor anlamadım.kiriterim bu olamazzzz

 10. VATAN hainliğinin tanımı: içinde yaşadığı topraklarda devletine ve milletine zarar gelecek hiçbir eylemden kaçınmayan, kendi devleti ve vatanı için değil, ona düşman olanlar için çalışan kansız kişilere vatan haini denir. Osman öztunç abimiz bir temmuz akşamı Allah şahid ki şaha kalkmış vatan idi mehmedim dediğinde çocuktum ve her dinlediğimde şehitlerimize ağlarım. Şimdi bir vatan haini düşünün başkoymuşum Türkiyenin yoluna diye çalınan türküden grurlansin, mehmedim şarkısında ağlasin. Her gece vatan millet için ve tüm müslüman kardeşlerimiz için dua etsin. Sonra bir amiri çıkıp rapor yazsin ve o kişi vatan haini olsun. Değilim kardeşim bu vatana ben ihanet etmedim. Edecekte değilim keyfe göre vatan haini olmaz. Gerçek vatan hainlerinin ve pkk sempatizanı memurların bulunup kamudan atıldığı masum vatandaşın ise göreve iade edildiği günlere uyanmak duasıyla. Kandiliniz mübarek olsun.

 11. Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyorum pkk feto adı önemli değil yerin dibine batsin hepsinin amacı bu ülkenin birliğini huzurunu bozmak.Ançak 40 senedir ben Türkiye duşmaniyim yakarim yikarim oldururum diyen pkk gerçek yüzününu hep gosterdi.peki ya feto ? Bunların tepesindeki gerçek yüzünü gizleyerek din vatan duyguları üzerinden bir çok masumu madur ettiler bunlar iyi ayrılmalı. pkk sempatizanligi bir masumiyet sayılamaz ama feto nün taban kısmı için durum hiç te boyle değildir.i hraç ve iadeler de bunlar dikkate alinmali

 12. Ben hayatım boyunca siyasetten uzak durdum sol görüşlü biriyim suçum engelli çocuğum epilepsi geçirdiği için özel okula göndermek zorunda kaldım ve çocuğumun sağlığı için bizi sendikaya üye yaptılar kağıt üzerinde bir imza beni fetöcü yaptı lütfen birileri sesimi duysun artık dayanamıyorum.ben bunları haketmiyorum beni soruşturun araştırın sonra yargılayın .para yok kimlere dileneyim dayanacak gücüm kalmadı.oğlum 12 yaşında nöbet geçirecek diye korkuyorum geceleri uyuyamıyorum düştüğüm duruma çok üzülüyor .yardım edin bize .gerçek fetöcüler cezalandırılsın.

 13. İman tabakasi dedigi sayin cumhurbaşkanı nin kimseyi öldürmez tek inancim recep tayyip erdoğan. …kardesim adina ona inancim tam. Allah büyük. Kendim chpliyim.cok şükür. Kardesim akpli o inanirdi şimdi tutuklu.o nun adina simdi bende ibanmaj Istiyorum…

 14. 254 kisi olmeli mi pkk icinde ayni islem olmasi icin. Yeter ya yazık milletime inanmaktan baska ne yaptılar. … bu örgüt degil miiii.

 15. sAYIN EDİTÖR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR TESPİT. PKK BUGÜNE KADAR 10000’DEN FAZLA POLİS VE ASKER ŞEHİT ETTİ VE 20000’DEN FAZLA MASUM İNSANI ÖLDÜRDÜ VE YÜZBİNLERCE İNSANI EVİNDEN YURDUNDAN ETTİ. BUNA RAĞMEN BU HAİN YAPIYI DESTEKLEYEN MEMURLAR ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK VATAN DÜŞMANLIĞI YAPMAYA DEVAM EDERKEN SADECE ARKADAŞ HATRINA SENDİKAYA ÜYE OLAN FETÖNÜN İHANET TABAKASINDAN HABERİ OLMAYAN BİNLRECE İNSANI SIRF SAFHANE DUYGULARLA ALLAH RIZASINI KAZANMAK MİLLİ DUYGULARA HİTAP ETTİĞİ İÇİN TÜRKLÜK ADINA BU YAPI İLE KIYISINDA KÖŞESİNDE BULUNAN MASUM İNSANLARI BİR GECEDE HARCANDI. HAİN, KRİPTOLAR, KATİL DEVLET DİYENLER SICAK ÇAYINI YUDUMLAYIP MASUM İNSANLARIN HALİNE GÜLMEKLE GÜNÜNÜ GÜN ETMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.LÜTFEN HAKLI HAYKIRIŞLARIMIZI DUYURUN VE DUYURMAYA DEVEM EDİN. TEK SUÇUMUZ 3-5 AYLIĞINA SENDİKAYA ÜYE OLMAK. oNUN DIŞINDA NE DARBECİ ASKER ÜNÜFORMASI GİYMİŞ HAİNLERLE NEDE DAĞDAKİ SİLAHLLI TERÖR ÖRGÜTÜ VE ONUN SİYASİ AYAKLARI İLE YAKINDAN UZAKTAN ZERRE KADAR İLGİMİZ YOKKEN VATAN HAİNLERİ İLE AYNI KEFEYE KONULMAK HEM BİZİ HEM AİLEMİZİ DERİNDEN ÜZMEKTEDİR. TEKRAR HER TÜRLÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜ VE ONLARI DESTEKLEYEN TEŞARONLARINI KINIYORUZ.

 16. Benim gibi mağdur arkadaşlar en erken 3 yıldan önce dönüş yok diyorlar herkes yolunu çizmeli bence hep dönüş için beklemek daha büyük bir travma oluşturuyor tek bilgi sendikada 12 aydan az kalan varsa yakında iade edilecek

   • Ankaradan milletvekillerinden öğrendim erken dönüş için ümit beklemeyin diyorlar ancak erken dönüş için tek bir ümit var o da şu an mümkün değil diyorlar banka ile ilgili bir şey yok

   • Benim 2013 aralık öncesi 5 ay sendika üyeliği ve 2014 8 aylık sendika üyeliği var. 2013 aralık öncesi sendika için kriter sayıliyor mu. Bilginiz var mı acaba .

    • Hocam normalde ilk üyeliğinizi kriter kabul etmiyorlar ancak ikinci üyelik yüzünden ikisini toplayıp sizi ihraç etmişler eğer bankada paranız yoksa ilk dönecekler arasındasınız

     • 2010 yılında açılmış hesap var ama 2013 Şubat ayından beri pasif hesap hareketi yok

 17. Sayın editör mazlumların sesi olduğunuz için teşekkürler. RABBİM bizlere moral olanların yardımcısı olsun. İstifa ettiğim sendikadan suçlu oldum.21 yıllık emeğim yok sayılıyor. pkk sempatizanları ise devlet memurluğuna devam ediyor. Devletine sadık olanlara yapılanlar reva mı? VİCDAN SAHİPLERİNE SESLSNİYORUM

 18. artik iade haberleride gelmiyor.kriterler esnetilecek haberleride yok. syn ismail koncuk ugrasiyor ama mhp pek orali degil sanki.ohalide uzattirmak ustiyor. galuba sonumuz hayirli degil….

 19. Sayın editör çok haklı bir haber yapmışsınız ama şu süreçte gördük ki ne kadar masum öğretmen memur doktor hemşire eften püften sebeplerle işinde olurken pKK’lı öğretmeni doktoru memuru ne yazıkki ihraç edememişlerdir bu korku nedir bizim sesimiz çıkmıyor diye sokaklara çıkıp eylem yapmıyoruz diye neden bizi bu eziyet veriliyor. yazık değil mi binlerce insana. altı üstü bir sendikaya üye oldum ısrarları sonucunda ama ayrıldığım halde yine de görevime son verildi bu beni nasıl vatanhaini yapabilir. yıllarca pkk Bu ülkede kan döktü ve dökmeye de devam ediyor. Ama gel gör ki bu ülkede hiç pkklı öğretmen doktor memur yok öyle mi. Bize inanılmaz bir acımasızlıkla saldırılırken onlara kucak açanları çok iyi biliyorum. Yazıklar olsun. Benim bir sendikaya giriş çıkışımı hainliğe kadar bağladınız ya yazıklar olsun. Hiçbir alakam yokken eşimi kızımı be beni açlığa yoksulluğa terk ettiniz ya Allah’a havale ettim. Sayın editör bu duyarlı haberiniz için teşekkür ediyorum

  • SAĞLIK BAKANLIĞINDA BİR ARKADAŞIM VARDI.SÖZDE DEĞİL ÖZÜYLE PKK DÜŞMANI BİR KÜRT TÜ.İNANIRMISINIZ ONUDA PKK LI DİYE İHRAÇ ETTİLER.OYSA GERÇEK PKK LI TERÖRİSTLER YERİNDE DURUYOR VE ARKASINDAN GÜLÜYORLAR.ANLAMADIM GİTTİ.ALLAH SONUMUZ HAYIR EYLESİN

 20. ben bankasyada 100 tl param var diye atildim meslek hayatim boyunca(16 yil) turkegitim senliyim.necok devlet dusmani gordum hepsi gorevlerinin basinda.ben teroeist diye atildim.idam idam diyen arkadaslarim var.galiba benim asilmam hoslarina gidecek demekki.100 lira icin asarlarda artik bizi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM