Konya Milli Eğitim Müdürü Hayır diyenlere Şeytan benzetmesi mi yaptı

Anayasa ve Başkanlık sürecinde referandum tarihine sayılı günler kaldı. Ülkemizde yaşanılan bu süreçte EVET veya HAYIR diyenlerin tartışması özellikle sosyal medya üzerinden çok fazla yapılmaya başladı. Aile içerisinde dahi kırıcı ve sert tartışmalar nedeniyle EVET-HAYIR süreci önümüzdeki günlerde sıcak tartışmalara neden olacak gibi duruyor.

Konya Milli Eğitim Müdürü Hayır diyenlere Şeytan benzetmesi mi yaptı

Konya Milli Eğitim Müdürü Hayır diyenlere Şeytan benzetmesi mi yaptı

Eğitim camiasında yer alan kişilerin ise EVET-HAYIR konusunda aklı selim yaklaşması, girilen tartışma ortamlarında kırıcı olmadan fikirlerini beyan etmesi beklenmektedir. Referandum süreci ile ilgili örğetmenin de doktorun da MEB personelinin de Adalet personelinin de bir fikri muhakkak vardır. Ancak kişiler fikirlerini açıklarken karşıt fikirdeki kişileri kırması, rencide etmesi hoş bir durum değildir. Konya’da yerel haber yapan MerhabaHaber internet sitesinin haberine göre Konya Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy referandum için HAYIR diyecekleri şeytana benzetti.

HAYIR DİYECEKLERE ŞEYTAN BENZETMESİ

Mukadder Gürsoy tarafından kendisine ait twitter hesabından 2 Şubat tarihinde yaptığı paylaşım şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Yerel olarak bu konuda gündeme gelmiş olsa da kamu personelleri haber sitelerinde de gündemdeki yerini aldı. Konya Milli Eğitim Müdürü Gürsoy twitter hesabında yaptığı paylaşımda önümüzdeki aylarda yapılacak olan Başkanlık ve Anayasa referandumu için HAYIR diyecek seçmenlere şeytan benzetmesi yaptığı gerekçesi ile eleştirildi. Gürsoy ise paylaşımını silerek kaldırdı ancak Gürsoy’a tepkiler devam ediyor.

BÜTÜN MELEKLER EVET DEDİ

Konya Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy’un twitter mesajı;

Bir nükte:

Şeytana, “Sen nasıl şeytan oldun?” diye sormuşlar.

O da; “Bütün melekler EVET dedi, ben ise HAYIR dediğim için.” demiş…

Mukadder Gürsoy
Mukadder Gürsoy

Sancaktepe ilçe milli eğitim müdürü olarak görev yapmaktayken 17 Aralık 2012 tarihinden itibaren Konya İl Milli Eğitim Müdürü görevini yürüten Mukadder Gürsoy’un paylaşımı, paylaşımı silmesi hususunda bir açıklama yapıp yapmayacağı bilinmemektedir.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

  1. yav böyle bişey demişse olmamış.Bende evet diyecem ama böyle insanlar bana yalaka geliyor.Müslümanlar zaten böylelerin yüzünden çekiyor.

  2. Bu siyasal islamcılar devlet kadrolarından temizlenmeden ne dindarlara ne de diğerlerine rahat yok.Resmen devleti içten çökerttiler.

  3. Bu referandumda millet iyice kamplara ayrılacak gibi gözüküyor. Baksanıza daha şimdiden, millet birbirini şeytanlaştırıyor. Ayrıca siyasetin ne kadar eğitime bulaştığının başka bir örneğidir bu haber. Gerçi bunu herkes biliyor. Bu adama: ”Sen kendi işine bak!” diyecek biri de memlekette yok maalesef.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM