Mehmet Özhaseki; devlete ihanet edenleri ihraç ettik, FETÖ’yü temizledik

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki kamudan ihraçlar hakkında açıklama yaptı. Bakan Özhaseki devletin kendi eliyle yılan beslemeyeceğini belirterek, kamudan ihraç edilen 90-100 bin FETÖcüyü temizlediklerini açıkladı.

Mehmet Özhaseki; devlete ihanet edenleri ihraç ettik, FETÖ’yü temizledik

Mehmet Özhaseki; devlete ihanet edenleri ihraç ettik, FETÖ’yü temizledik

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri’de gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Kocasinan ve Talas ilçesinde bir dizi açılış gerçekleştiren Bakan Özhaseki burada yaptığı konuşmalarda terör örgütü PKK ve FETÖ ile yapılan mücadeleler hakkında bilgi verdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı FETÖ mensubu olan 90-100 bin kişinin kamudan ihraç edildiğini ifade ederken, CHP’yi FETÖcülere destek çıkmakla suçladı ve eleştirdi.

İHRAÇ EDİLENLER MAĞDUR FİLAN DEĞİL

Bakan Özhaseki Kocasinan Belediyesinin programına katıldı. Kamudan ihraç edilen ve haklarında Kanun Hükmünde Kararnameler ile işlem yapılanların mağdur olarak CHP tarafından lanse edildiğini eleştiren Özhaseki, 250 şehit ve 2200 gazimizin olduğu bir darbe girişiminde kimsenin mağduriyetten bahsetmemesi gerektiğini açıkladı. Mağdur edildiğini söyleyenlerin değil devletin mağdur edilmeye çalışıldığını vurgulayan Çevre ve Şehircilik Bakanı, ihraç edilenlerin devlete hizmet değil başkalarına uşaklık ettiğini belirtti. Terör örgütü FETÖ’nün liderini sapık hoca olarak nitelendiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ihraç edilenlerin bu sapık hocalarının talimatı ile hareket ettiğini belirtti. CHP tarafından kamudan ihraç edilenler için mağduriyet masası kurulduğuna işaret eden Bakan Özhaseki, CHP’yi örgüte destek olmakla suçladı ve eleştirdi.

FETÖ DENİLEN ÖRGÜTÜ TEMİZLEDİK

Talas Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte de açıklamalar yapan Bakan Özhaseki kamudan 90-100 bin kamu personelini ihraç ettiklerini ve devletten FETÖ denilen örgütü temizlediklerini açıkladı. CHP’yi eleştiren Bakan, CHP’de çalışan kişilerin hergün CHP’ye küfretmesi ve zarar vermesi halinde bu kişileri hala orada tutup tutmayacaklarını sordu. Devlet olarak da ihanet edenleri kamuda tutmayacaklarını vurgulayan Özhaseki devletin emirlerini dinlemeyen ancak ABD’den gelen talimatlara uyanların kamuda yeri yok ifadesini kullandı.

HAİNLERİ KAMUDA TUTMAYACAĞIZ, TEMİZLEYECEĞİZ

FETÖ üyesi bir yargı mensubunun Amerika’dan gelen talimatlara göre hüküm verdiğini belirten Özhaseki, böyle hainlerin kamuda tutulmaması gerektiğini açıkladı. FETÖ üyesi oldukları tespit edilen lanet adamları iş başında tutmayacaklarını, maaş vermeyeceklerini ifade eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, eğer bu kişileri görevde tutarlarsa halkın kendilerinden hesap sorması gerektiğini açıkladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin FETÖ ihraçları hakkında 06.04.2017 tarihinde yaptığı açıklamanın videosu;

NE HALT EDERLERSE ETSİNLER

Devlet kendi eliyle koynunda yılan besleyemez diyen Bakan Özhaseki, FETÖ nedeniyle kamudan ihraç edilenler ne halet ederlerse etsinler yorumunu yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

29 yorum

 1. Bunlar şaşırmış! Bir cani yüzünden 99 masumu hain ve terörist ilan ettiler. Oysa HAKK’ın emri: ”1 masum için 9 caniye hayat hakkı veriniz” idi. Kantarın topuzu mu kaçtı yoksa vicdan da terazide yoktu da biz mi farkında değildik.MAHKEME-İ KÜBRADAN DAHA BÜYÜK MAHKEME, ALLAH’TAN cc DAHA BÜYÜK HAKİM Mİ VARRRRR.

 2. Bunlar ikiyüzlü siyasetçiler. Kayseri pkk yerör patlamasında fake hesaptan twet atıyorum diye kendi hesabından mehmet özhasekiyi yedirmeyiz diye twet atan bu zattır. Terörün hertürlüsünden fetöden yararlanan tipler bunlar

 3. Hesap günü Allah’ın huzurunda sizden hakkımı isteyecem. O zaman masum yok deyin bakalım,diyebilirseniz tabi.

 4. Zamanında fetoyle mücadele etmeyerek bu fetoyu milletin başına siz bela ettiniz.sizin iktidariniz zamanında fetö büyüdü,fetoyle siz yurudunuz..Ben de hatıra bir sendikaya üye oldum,üstelik darbeden 3 ay önce istifa Edip memur sen üye oldum sonuç ihraç.tarih herşeyi yazacak,masum insanları hain ilan etmekle hain olunmaz.ben kendimi biliyorum ben hiçbir zaman fetocu olmadım.ya siz.Ben çocuklarım ailem mağdur olduk.bir gün ahirette beni mağdur eden başta fetö olmak üzere tüm zalimlerle karsilastigimda hiç birini affetmeyeceğim.fetoyle beraber bana haksızlık yapanlar çayır çayır yanacak.zulmu görüp de sessiz kalan şeytanlarla yanacak.

 5. Elbet hak yerini bulacak. Siz mağdur yok deyin. Bu haksız yere hiçbir nedeni bağı yokken ihraç ettikleriniz haklarını aldığında siz de cezanızı çekeceksiniz. Allah büyük. ancak size hakkımız oylarımız sonuna kadar haram olsun!

 6. Bunlar devleti babalarının çiftliği sanıyorlar zulmunuz arttı sanırım sonunuz yakın reisiniz sizi de bir gecede alsın görevden de bakalım o zaman halinizi.adalet hak hukuk ben bunları istiyorum size de lazım olur bir gün bunlar ay ne halin varsa gör hesap gününde hele bir hayır çıksın şu refarandumda sana ne iş verirler bilmem ki

 7. Ne kadar talihsiz bir açıklama ..Sizin beni görmezden gelmeniz yok saymaniz var oldugum gerçeğini değiştirmez ..Buradayım kimsenin görmediği ilgilenmediği gozyaslarimla .. Kimseler duymasin diye içime hapsettigim çığlıklarımla mağdur um ama vicdanım öyle rahat kı..Temiz bir vicdan kadar huzurlu bir yastık yok …korkarim kı Bu yanlış söylemlerden dönmezseniz hiç böyle rahat bir yastığınız olmayacaktır.

 8. hain olan kim acaba?hadi ordan sayın bakan asıl bu ülkeye zarar verenler belli hiç üzerime almıyorum herkese de hesabımı verırım ama sız o bangır bagnır bagırdıgınız birilerşni çapırma vşdeolarını acıklayamzsınız.kim fetocu deıl besbellı ama ınsanlar korkuyor ıslerınden olmamak ıcın fetocu degılım bana bunu dıyenı de alnını karışlarım

 9. Madem mağdur yok neden mahkemeler incelenmeksizin ret kararı veriyor
  AİHM in tazminata hükmetmesi yerine iç hukuk yolu ile görevime iade edilmeyi tercih ederim.

  Manevi tazminat, hatalı işlemlere sebep olanlara karşı görevini kötüye kullanma davaları ile ayrıca uğraşacağım.

  Çarşaf çarşaf listelerle sitesine hit kazandırmayı amaçlayan sitelerin hepsi ile ayrı uğraşacağım.

  İhraç edilen herkesi aleni olarak terör örgütü üyesi diyen idarecilerle de ayrı uğraşacağım. Hepsini kayıt altına alıyorum.

  Devletimize asla küsmem, şimdilik mahkeme yok başvuru alıp incelemeye korkuyorlar

 10. Sertligin tozunu en fazla artiranlar, en yuksek perdeden konusanlara bir bakiyorum, birde kendime bakiyorum ALLAH BUYUK İNŞALLAH diyorum,ve hakkimi helal etmiyorum.

 11. Allah seni de ihraç etsin. dünün hatta bugünün Fetö nün önde gideni bugün sözde devletçilik yapıyor. Mevlam seni ve senin gibi düşünenleri merhameti ile yargılamasın sade ve sadece adaleti ile yargılasın inşallah.AMİN.

 12. Sayın bakan izin verdiginiz bankaya para yaptırmayı, izin verdiğiniz sendikaya uye olmayı suç saydiniz insanlar mesleğinden ettiniz bunun hesabını nasıl vereceksiniz kendi sucunuzu örtmek icin bunları yapiyorsunuz. Adalet bir gün sizede lazım olur inşallah.

 13. Sayın bakanım kul hakkına giriyorsunuz. Hukuksuz bir şekilde görevden alınan bu kadar kişi içinde binlerce masum var inanın. Yargılanmadan savunma ve ifadesi alınmadan sadece yasanın izin verdiği sebeplerden dolayı(sendika,banka,vb)atılan bu insanları siyasi malzeme yapmaktan vazgeçin. Yargı önünde aklananları bile göreve döndürmediniz unutmayın.

 14. Hiçbir suçum yokken ihraç edildim. Belli ki bu dünyada hakkımızı alamayacağız ama ahirette iki elim yakanızda bilesiniz. Sabırsızlıkla o anı bekliyorum sayın bakanın. ..

 15. asıl fetöcü bakandır. koltuk tatlı geliyor. melihle beraber parsel parsel götürdüler.korkusundan günah çıkarmaya çalışıyor. tarih hiç bir şeyi unutmaz.

 16. Suçsuz insanları ne güzel attınız. Sonra rızıklarını kesmeye çalıştınız. Unuttuğunuz bir şey var rızkı veren Allah. Sen kimsin .

 17. yılan – hain – kafir – münafık -terörist vb tüm ifadeler aslında bir iç yansımanın göstergesi , neden durup durup bunları söylüyor derseniz ? secim sonunda acaba bana da dokunurlar mı ? çok bağırırsam beni görmezden gelirler minin yansımaları .piskolojik tahlilde sorunlu depresif kendi ile iç çelişkileri barındıran , şizofrenik başlangıç aşamasındadır . yeni özhaseki ile eski özhasekinin konuşması tarzındadır , yönelttiği ağır cümleler bir nevi eski özhasekiyedir . diplomamı iptal etmeseydini 7-8 seansta biraz kademe ilerleyebilirdik saygılar .

 18. Hukuk gelsin görelim kimler mis hain, şu mübarek gün Allah im duy sesimizi,onurumuzu aldınız.

 19. Kendi vatandaşını sorgusuz sualsiz vatan haini ilan eden kendini bilmez kişiler hala konuşuyor. EDİTÖR NOTU: Yorumun bu kısmı silinmiştir. Yorumlarınıza dikkat ediniz.

 20. Adamların üslüplarıda kendileri gibi. Allah büyüktür rızkı veren Allahtır attıgınız insanlar bu ülkede yaşıyor biryere gitmediler. Bu işin sonu nerde patlayacak cok meeak ediyorum bekleyip göreceğiz.. Asıl fetöcüler içinizde ama siz birini bile vermezsiniz, çünki biliyorsunuz ki birini versemiz arkası çorap söküğü gibi geleck…

 21. En alttakileri ihraç ederek işinizi tersten yaptınız. Yanlız sayın bakan ihraclar sadece alttaki ibadetle sınırlı kaldı. Samimi olsaydınız ki samimiyetinize inanmiyorum. Üstten başlarsınız. Methiyeler dizdikleri tv ekranlarında kanıtli kişiler sizinsizinle görevdeler. Dunyaniz tıkırında. Hayırlı olsun size

 22. benim kesinlikle bir manevi yada maddi bagim yok peki sayın bakan sen ahirette ne yapacaksin bakalim bu sozleri soyluyorsun

 23. Elfu elfu Hasbunallahi ve ni mel vekil.Lâ havle ve la kuvvete illabillahil ali yil azim

 24. SİZİ VE SİZLER GİBİLERİNİ AYAKTA ALKIŞLIYORUM sayın bakan
  çok iyi temizlediniz
  fakat kendinizi temizlemediniz sayın bakan
  üzerinizde pislik var.

  ülkemize adalet geldiği gün, KRAL ÇIPLAK, KRALCI DA ÇIPLAK olacak
  sayın bakan

 25. Biri bitiyor biri basliyor once adalet ve hukuku getirin once siz ve sizin gibilerin bunlari buyutenlerin olimpiyatlarda en ondekilerin ihrac edilmesi gerekir Allah butuk sizi bildigi gibi yapsin

 26. Ağzınızdan Allah düşmez ama onun varlığını unutarak konuşmalar yapıyorsunuz. 100 bin insan için konuşmuşsunuz bunların içinde masum olan,hatalı olarak işlem yapılan,iftira sonucu ihraç edilenler varsa, tek bir tane bile olsa bunun vebali sana da çocuklarına da yeter. Bu söylediğin sözler bir ömür unutulmayacak,hep hatırlanacak ve vebalini aldığın insanları emin ol ahirette karşında göreceksin.

 27. Vicdan imanın yarısıdır derler..adeleti geçtim bunlardan imanda kalmsmış..100 bin insan niye atıldığını bilmiyor..osmanlıyı örnek alıyoruz derler oda yalan..osmanlıda sıclunun ailesi çocuğu devlet güvencesine alınırdı her türlü ihtiyaçları karşılanırdı.bunlar suçlu diye eşi, çocuğuda ölüme mahkum ediyorlar.bu cuma gecesi hürmetine( yarab sen duy sesimizi bize yaşatılanları bu dünyada yaşattırana yaşat).amin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM