OHAL inceleme komisyonu başvuru adresleri netleşmeye başladı

Olağanüstü Hal İnceleme Komisyonu başvuruları hakkında Ankara Valiliği basın duyurusu yayınladı.

OHAL inceleme komisyonu başvuru adresleri netleşmeye başladı

OHAL inceleme komisyonu başvuru adresleri netleşmeye başladı

Ankara’da OHAL inceleme komisyonu başvuruları yapılacak yer Valilik tarafından açıklandı. Ankara Valiliği tarafından yapılan basın duyurusunda Ulus’ta belirtilen adrese başvuru yapılabileceği belirtildi. Ankara Valiliği tarafından yapılan bu açıklama OHAL inceleme komisyonu başvurusu yapacak kişiler için faydalı ve yol gösterici bir açıklama olmuştur.

BAŞVURULAR ULUS’TA YAPILACAK

23 Ocak 2017 tarihinde yayımlanan 685 sayılı Kanun Hükmünde Kararname hükmü hatırlatılan basın duyurusunda OHAL inceleme komisyonu başvurularının başlama tarihi olarak da 17 Temmuz 2017 tarihi olduğunun altı çizildi. Ankara’Da OHAL inceleme komisyonuna başvuru yapacak kişilerin başvuru yapacakları adres olarak Ankara Valiliği tarafından adres ve adres tarifi açıklandı.

OHAL inceleme komisyonu başvuruları Ankara’da Ulus’ta belirtilen adrese yapılacak. Valilik açıklaması;

Olağanüstü Hal İnceleme Komisyonu Başvurularına İlişkin Basın Duyurusu

23.01.2017 tarihli ve 29957 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 685 sayılı Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Kurulması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname gereğince, Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu kurulmuştur.

Komisyonun başvuruları almaya başlayacağı tarih, Başbakanlık tarafından 17 Temmuz 2017 olarak ilan edilmiştir.

Başvurular, Valiliğimizce belirlenen “Hisarparkı Caddesi Karakuş Sokak No:12 Ulus-Altındağ/Ankara” adresine yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

OHAL inceleme komisyonu adres tarifi;

OHAL komisyonu başvuru adresi

OHAL inceleme komisyonuna başvuru yapacak suçsuz kamu personellerinin başvuru yapacakları Valiliğin internet sitesine bakmasını ogretmenlericin.com olarak tavsiye ediyoruz. Valilikler açıklamalarını internet sitesi aracılığı ile yapmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM