OHAL inceleme komisyonu kurulsun, OHAL kalksın

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici OHAL süresi, Sözcüye yapılan operasyon ve OHAL komisyonu hakkında açıklama yaptı.

OHAL inceleme komisyonu kurulsun, OHAL kalksın

OHAL inceleme komisyonu kurulsun, OHAL kalksın. Mustafa Destici son bir hafta içerisinde ikinci defa OHAL inceleme komisyonu açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz hafta içerisinde OHAL inceleme komisyonu kurulması yönünde açıklamalarda bulunan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici dün yaptığı basın toplantısında gündemde olan konular ve OHAL ile ilgili açıklama yaptı. Destici OHAL süresinin uzatılmamasını FETÖ soruşturmalarında meslekten ihraç edilenlerin başvurularını alacak olan OHAL inceleme komisyonunun da kurulmasını istedi.

Destici: Ohal’e Hayır, Ohal Komisyonuna Evet

15 Temmuz darbe girişiminden sonra yaptığı açıklamalar ile hükümete yakın davranışlar içerisinde olduğu belirtilen ve referandum sürecinde verdiği karar ile Genel Başkanlığını yaptığı BBP’den eleştiriler alan Mustafa Destici OHAL süresinin uzatılmadan sona ermesi gerektiğini belirtti. OHAL’e hayır, Olağanüstü Hal Komisyonu’na ise evet açıklaması yapan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Büyük Birlik Partisi, Mustafa Destici OHAL’i destekliyor haberlerinin gerçek dışı olduğunun altını çizdi.

OHAL İNCELEME KOMİSYONU

15 Temmuz günü yaşananların gerçekleşmesi halinde ülke olarak büyük bir felaketin içerisinde olunacağını belirten Destici, darbenin gerçekleşmesi halinde iç savaş içerisinde olma ihtimalinin de olduğunu ifade etti. OHAL’in kaldırılması gerektiğini belirten Destici, parti olarak da OHAL süresinin üçüncü defa uzatılmasına karşı olduklarını dile getirdiklerini açıkladı. Kamuda yaşanan ihraçlar, KHK ile alınan kararlarda mağduriyet oluştuğunu bildiklerini belirten Destici, OHAL inceleme komisyonu kurulmasının biran önce gerçekleştirilerek mağduriyetlere çözüm bulunmasını istediklerini ifade etti.

Mustafa Destici’den açıklamalar. Video;

BBP Başkanı Destici Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz gün AK Parti Genel Başkanı olmasından dolayı gerekli tebrikleri ilettiğini açıkladı. Bu gelişmelerin de ülkeye hayırlı olmasını dileyen Destici Türk İslam ülküsü konusunda açıklamalarını sürdürdü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

12 yorum

 1. Adalet yok malesef,Dalalet var…5 aylık kızımın hakkını yediniz…Bunun vebali ağır olacak,Rabbim bize yaşattıklarınızı size yaşatmadan bizim canımızı almasın…Banka…hem izin ver,hem izni verdiğin bankadan beni sorumlu tut…Gavur dediğiniz Aihm hakkımızı geri verecek…Artık MÜSLÜMAN kelimesini dahi duymak istemiyorum…bunun da sorumluluğu size ait…siz yaptınız.,

 2. ÇARE KOMİSYON DEĞİL, ADALETİN İŞLEMESİ, KARARLARIN KONJEKTÖRE GÖRE DEGİL, KANUNA GÖRE VERİLMESİDİR.

 3. Müslüman elinden ve dilinden emin olunan kişidir. Bu adam destek verdiği adamlara aynı zamanda karşı. Kimse onu dinlemez

 4. hem evet ver partililerin onca uyarisini dinleme sonrada ohal kalksin de. evet verince ohale de evet dedin. evet verince onca masumun isten atilmasina da evet dedin. timsahgozyaslari bunlar.

  • Değerli hocalarım iş noktasında sigortalı iş bulan var mı sgk lı işe girilemiyor mu nereye başvurduysam sigortalı işe giremezsiniz diyolar.iş yeri açma ruhsatı da veilmiyor.Bu durumları yaşayan var mı aç mı kalacağız bu mağduriyetleri de dile getirin sayın editör

   • Ben sigortalı bir işte çalışıyorum çok şükür, yalnız çok zor. Allahım masumların yardımcısı​ olsun

   • Ne yazık ki toplumun ihraç lara bakış açısı iç yaralayici değil iş vermek kiralık ev dahi vermek istemeyen var. Suçsuz gunahsiz yere toplumdan uzaklaştırildik.hain ilan edildik.fetoyu de adaletsiz yöneticileri de allaha havale ettim. Çok yoruldum artık.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM

Bu Vücut Benim