Recep Akdağ’dan Türkiye Kamu-Sen’e ziyaret; sendikal ayrımcılık yok!

Sağlık Bakanı Prof.Dr. Recep Akdağ Türkiye Kamu-Sen Erzurum temsilciliğini ziyaret etti. AK Parti Erzurum Milletvekili aynı zamanda Sağlık Bakanı olan Akdağ, beraberindeki heyetle birlikte yaptığı ziyarette gündemdeki konulara değinirken sendikal ayrımcılığın yapılmayacağını açıkladı.

Recep Akdağ’dan Türkiye Kamu-Sen’e ziyaret; sendikal ayrımcılık yok!

Recep Akdağ’dan Türkiye Kamu-Sen’e ziyaret; sendikal ayrımcılık yok!

Referandum öncesi Milletvekilleri ve Bakanların hükümet adına çalışmaları sürüyor. Sağlık Bakanı ve aynı zamanda Erzurum Milletvekili olan Recep Akdağ Sivil Toplum Kuruluşları görüşmelerinde bugün Türkiye Kamu-Sen Erzurum temsilciliğini ziyaret etti. Sendika yöneticileri ve sendika üyeleri ile görüşmelerde bulunan Akdağ hükümet olarak tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve sendikalara aynı mesafede olduklarını ifade etti. Sendikal ayrımcılık yapılmayacağını vurgulayan Akdağ gündemdeki konulara da değindi.

SENDİKAL AYRIMCILIK YOK

ogretmenlericin.com olarak aldığımız bilgilere göre Sağlık Bakanı Recep Akdağ’da yöneltilen sorunlar arasında MEB personel camiası başta olmak üzere kamuda yaşanan sendikal ayrımcılık yer aldı. Bakan Akdağ ise açıklamasında sendikal ayrımcılık yapılmayacağını, bu konuda kendilerinin de gerekenleri yapacaklarını ifade etti. Türkiye Kamu-Sen Erzurum şubesini ziyaret eden Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın beraberinde Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz’de yer aldı.

Kamu-Sen Erzurum

Recep Akdağ Türkiye Kamu-Sen üyeleri ile sohbet etti. Bakan Akdağ 15 Temmuz sürecinden sonra millet olarak daha da güçlenildiğini, birlik ve beraberliğin sağlamlaştığını ifade ederken bundan sonrada kamu kurum ve kuruluşlarında sendikal olarak bir ayrımcılık olmayacağını vurguladı. Sendikal ayrımcılık yapılmayacak diyen Akdağ, bu hususta kendilerine gelen bilgi ve şikayette anından müdahale edeceklerini belirtti. Türkiye Kamu-Sen üyeleri tarafından devlet kurumunda amir, şube müdürü konumunda olanların sendika temsilcisi olmalarından duyulan rahatsızlık da Bakan Akdağ’a iletilirken, Sağlık Bakanı Recep Akdağ bu hususta da gerekenin yapılacağını açıkladı.

Recep Akdağ

Sendika üyeleri ve Recep Akdağ hatıra fotoğrafı çektirirken.

Recep Akdağ’ın Türkiye Kamu-Sen ziyareti sendika içerisinde fikir ayrılıklarına neden oldu. Sendika üyelerinden bazıları bu ziyareti eleştirirken bir kısım sendika üyesi de ziyaretin sendikal ayrımcılığın giderilmesi adına olumlu bir gelişme olduğunu ifade etti.

Erzurum Valiliği tarafından şehit aileleri onuruna verilen yemeğe de katılan Bakan Akdağ’ın Erzurum’daki incelemeleri ve ziyaretlerinin devam edeceği belirtildi.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

  1. Sendikalar atama yapıyor, özellikle hükümet yanlısı sendika bu konu uzmanlaştı artık, kendi yeğenleri kendine biat edenleri şube müdürü müdür yaptılar kendilerinden olmayanlarada baskı kurdular bunlar

  2. sen gel bi de meb i gör… malum sendikanın arka bahçesi… herhaltı yeee ama o sendikadan ol pardon o sendikanında yalaka takımından ol en güzel yerdesin o kadar … örnek Gaziantep meb…. muğla meb……anlayana….

  3. Bu bakanı seviyorum . Çalışkan bir adam . MEB e böyle çalışan bir adam gelse; uçurur MEB i …

  4. aaa hic ayrimcilik yaparmisiniz siz sayin akp. hic gorulmus seymi bu canim.muslumana yakusirmi hic. Allah carpar valla. Kuran in yarisi adaletten bahsederken adaletsizlik yaparmisiniz hic.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM