Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar

Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar olduğu sürece işimiz yaş! Validen Okul Müdürüne ‘Sakal’ Fırçası! Çorum Valisi Ahmet Kara, Alaca İlçesi’nde ziyaret ettiği bir lisede okul müdürünü sakallı görünce tepki gösterdi. Vali Kara, “Bu yüzünüzün hali nedir böyle? Sakalını kes ya da okul müdürlüğünü bırak” dedi. Çorum Valisi Ahmet Kara, dün bir dizi […]

Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar

Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar

Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar olduğu sürece işimiz yaş! Validen Okul Müdürüne ‘Sakal’ Fırçası!

Çorum Valisi Ahmet Kara, Alaca İlçesi’nde ziyaret ettiği bir lisede okul müdürünü sakallı görünce tepki gösterdi. Vali Kara, “Bu yüzünüzün hali nedir böyle? Sakalını kes ya da okul müdürlüğünü bırak” dedi.

Çorum Valisi Ahmet Kara, dün bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Alaca İlçesi’ne gitti. Burada ‘İşte Kadın Eli’ projesi kapsamında KOSGEB ’ten girişimcilik kursu alan ve kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika teslim törenine katıldı. Ardından da okul ziyaretleri gerçekleştirdi.

Vali Ahmet Kara, Alaca Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu’na giderek burada incelemelerde bulundu.

Kendisini karşılaşan Okul Müdürü Kasım Kütük’ün sakallarını fark edip, “Bu yüzünüzün hali nedir böyle? Sakalını kes ya da okul müdürlüğünü bırak. Böyle müdürlük yapılmaz” dedi.

Okul Müdürü Kütük, Vali’nin tepkisi karşısında sessiz kaldı.

 

Kamu Haberleri, Kamudan Haber
Kamu Haberleri

KamudanHaber

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Bırakın artık şekilciliği. Biraz yaratıcı olun yapıcı olun proje üretin. Öğretmenleri idarecileri rahat bırakın uğraşmayın da herkes işini yapsın. 5442 sayılı kanunda valinin o kadar görevi varken, tek bu mu kaldı uğraşacağınız !

  2. 28 şubat zihniyetinin kalıntıları bunlar. Kimse milletin özgürlüklerinin önüne set çekemez. Ve bu millet ÇORUM VALİSİNİ de özgürleştirecektir…!

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM