Şamil Tayyar; FETÖ borsası var, milyon dolarları veren serbest kalıyor

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar; çok özel görüntüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a izlettim, çıldırdı! Milyon doları veren FETÖ’cü itirafçı diye bırakılıyor

Şamil Tayyar; FETÖ borsası var, milyon dolarları veren serbest kalıyor

Şamil Tayyar; FETÖ borsası var, milyon dolarları veren serbest kalıyor

Kamuda yaşanan FETÖ soruşturmaları çok tartışılmaya devam ederken, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar tarafından son yapılan açıklama gündem yaratacağa benziyor. Katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalarda FETÖ borsası kurulduğunu iddia eden Tayyar iş adamlarının ‘itirafçı’ denilerek tahliye edildiğini ve bu durumdan dolayı ‘milyon dolarların döndüğünü’ belirtti.

FETÖ BORSASI KURULDU

Beyaz TV’de yayınlanan Dinamit isimli programda FETÖ borsası ile ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Şamil Tayyar para karşılığında itirafçı diye iş adamları serbest bırakılıyor, bu konuda Gaziantep’te çok ciddi FETÖ borsası var, Türkiye’nin birçok yerinde var bu dedi. Bununla ilgili daha bugün suç duyurusunda bulundum açıklamasında bulunan Şamil Tayyar Cumhurbaşkanının etrafının da kuşatma altında olduğunu belirtti.

CUMHURBAŞKANININ ETRAFI KUŞATMA ALTINDA

Şamil Tayyar açıklamalarında;

Cumhurbaşkanımızın etrafı kuşatma altında. Bir ilçe başkanı var, ‘Benim kimseye minnet borcum yok, beni reis getirdi’ diyor. İl başkanı, ilçe başkanı, il müdürü böyle konuşuyor. Çünkü verilen kararlarda siyaset iradesi yok. Vekilin haberi olmadan il müdürü atarsa o vekili ciddiye alır mı? Sonra beni buraya reis getirdi der. En yukarının da milletvekillerinin aklını devredışı bırakan aklın, aklını alması lazım.

ifadelerine yer verirken Cumhurbaşkanı’na çok özel bir kayıt götürdüğünü, Cumhurbaşkanının bu kaydı inceledikten sonra çıldırdığını açıkladı. Cumhurbaşkanına izlettiği kaydı bir yıldır tüm danışmanlara gönderdiğini belirten Tayyar, Cumhurbaşkanının danışmanlarının bu gönderdiği kaydı Cumhurbaşkanına izletmediklerini ifade etti.

UÇAĞA ALINAN KİŞİ

AK Partili Şamil Tayyar bir rektörün karısının mailinden bahsetti. İlgili maili kendisinin yayınladığını hatırlatan Tayyar açıklamasında “Ne diyordu FETÖ’cü o mailde; O’nun yanından ayrılma…. FETÖ’nün çok açık talimatı var burada. Sonra ne oldu, o kadın Cumhurbaşkanımızın Afrika gezisine alındı. Cumhurbaşkanımızın o mailden haberi yok. Yanındakiler? Hepsinin haberi var. Kimi kastettiğimizi herkes biliyor.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

10 yorum

  1. Bir zamanlar pensilvanyaya methiye düzenler şimdi 3 maymuna oynayıp duruyorlar. Olan aradaki saf/salaklara oldu. Ergenekon olayları zamanına bakmak lazim Şamil Tayyar için. O bilgiler de şimdi hepsi boş çıktı..

  2. Valla ben sayın Tayyar’a kızıyorum.Sanane kardeşim.Bak ne oldu?Gık diyen var mı? Rüşvet alıp verene değil, ortaya çıkarana kızıyorlar.Namuslu bir insan o partide daha da durmaz.

  3. Ben de taaaa en baştan bunu bağırıyorum duyan yok.Bu süreçte gerçek fetöcüler Abd ye kaçtı tuccar kesimi rusvetle kutuldu.Herseyden bihaber olan gerçekten kandırılan gariban kesim göz boyamak için olaylar köpürtülmek için ezildi de ezildi atıldı da atıldı.Sonuç yığınla haksızlık haksızlık uzayınca zulme dönüştü.10 yil sonra herseye gözünü kapamış bu toplum ve yöneticiler nasıl vijdanı rahat yaşayabilecek

  4. Açıklamanın ardından kaç gün geçti,tık yok. Şimdi soru şu olmalı;alınan milyon dolarları kim kontrol ediyor ve bu paralar nereye gidiyor? kimler ne kadar pay alıyor? Ülkede Cumhuriyet Savcıları bu olayın üzerine neden gidemiyor?
    Eğer düşündüğüm gibiyse vay anam vay!

    • Bana da rüşvet teklif ettiler garanti vererek üstelik tarih vererek Allah tan bulun ne diyeyim benim Vicdanım rahat

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM