Savcılık il geneli tüm memurların sicil ve iletişim bilgilerini istedi

Hatay’da görev yapan tüm MEB ve kamu personellerinin bilgileri Savcılık tarafından istendi. Savcılık tüm memurların iletişim bilgileri ve sicil bilgilerini kurumlardan talep etti.

Savcılık il geneli tüm memurların sicil ve iletişim bilgilerini istedi

Savcılık il geneli tüm memurların sicil ve iletişim bilgilerini istedi

Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı Millete ve Devlete Karşı İşlenen Suçlar Bürosu tarafından tüm kurumlardan memurların sicil bilgilerinin istendiği Vatan’ın haberinde yer aldı. İlgili habere göre Savcılık  Hatay merkez ve ilçelerinde görev yapan tüm kamu çalışanlarının, memurların sicil numaraları ile birlikte iletişim bilgilerini istedi.

TÜM MEMURLARIN SİCİL BİLGİLERİ

Hatay Cumhuriyet Savcısı Ali Resul Ceritlioğlu imzalı gönderilen yazıda tüm memurların telefon, adres bilgileri ve sicil bilgileri talep edildi. Hatay merkez ve Hatay’ın ilçeleri olan Antakya, Altınözü, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladığı ilçelerinde kamu kurum ve kuruluşlarda görev yapan memurların T.C. Kimlik no, adı-soyadı, ünvan, sicil, görev yeri, telefon ve adres bilgileri istendi.

Her kurum tarafından ayrı hazırlanılması istenen bilgilerin excel formatında hazırlanması istenirken, ilgili bilgilerin CD veya DVD ile teslim edilmesi gerektiği belirtildi. Savcılık tarafından gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi;

“Hatay merkez ve ilçelerinde (Antakya, Altınözü, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladığı) faaliyet gösteren kamu kurumları/kuruluşları bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve diğer özel kanun hükümlerine göre görev yapmakta olan tüm personelinizin (asker, polis, müdür, amir, memur, işçi, sözleşmeli-geçici personel vs.) TC. Kimlik no, adı-soyadı, ünvan, sicil, görev yeri, telefon ve adres bilgilerinin excel formatında ve her kurum ayrı olacak şekilde tanzim ederek, CD-DVD ile en kısa sürede cumhuriyet başsavcılığımıza gönderilmesi hususunda bilgi ve gereği rica olunur.”

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. sayısı bir milyon olmuş,eğer kamu çalışanlarının ekonomik, sosyal, özlük ve demokratik hak ve talepleri için bir eylemi bir söylemi yoksa bu sadece nicel bir olgu, memur sen akp nin mi temsilcisi yoksa kamu çslışanlarının mı? hiç bir idari ve hukuki işleme tabi olmadan binlerce üyesine bir sözü, dönecek bir yüzü oldu mu? lütfen bırakın memurların emeğini bir milletvekilliğine giden yolun bir aracı olamasını,siz de kesk gibi üyelerinize sahip çıkın. iktidarlar gelip geçicidir ama emekçiler hep var olacaklar. ne zaman biz emekçilere söylenecek bir sözünüz, bakacak bir yüzünüz olacak

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM