Terörist yanlısı öğretmen, memur, personel kamudan temizlensin

Derik Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk şehit edildi. Basında yer alan haberler hepimizi üzdü. Kaymakamı şehit edenler, şehit edilmesinde rol oynayanlar kamu çalışanı. Bugünkü haberlerde Kaymakamın yanında olanlar dahil 28 kamu çalışanın gözaltında alındığı gördük. Kamuda terör örgütleri sempatizanları acilen temizlenmelidir.

Terörist yanlısı öğretmen, memur, personel kamudan temizlensin

Terörist yanlısı öğretmen, memur, personel kamudan temizlensin

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra bir kez daha devlet kademelerinde terör örgütü yapılanmaları tartışılmaya başlandı. Cemaatler, terör gruplarının amaçları hep ortak; devlete sızmak devlette üyelerine yer edinmek… FETÖ üyeleri kamudan ayıklanıp ihraç edilirken 40 yıldır ülkemize bela olmuş terör örgütü PKK içinde acil olarak gerekli önlem ve tedbirler alınmalıdır. Kamuda terörist sempatizanları, örgüt üyeleri tespit edilmeli, edilenler bekletilmeden meslekten ihraç edilmeli ve ayrıca gereken adli cezalar uygulanmalıdır. Sayın Cumhurbaşkanının dediği gibi bu teröristler ASILMALI. Teröre yardım eden kamu çalışanları da gereken cezaya çarptırılmalıdır.

Hain içimizde; kamuda!

Bugün geldiğimiz noktada Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü dağdaki teröristin öz kardeşi olarak kamuda görev yapıyorsa, daha sonra bu kişi Kaymakam şehit ediyorsa güvenlik soruşturmaları arttırılmalı bu kişilerin tespiti en kısa sürede sağlanmalıdır. Kamudan bu teröristler atılmadıkça Allah korusun ilerleyen zamanlarda şehit haberleri almaya devam ederiz. Bugün Derik’te patlayan bomba yarın başka bir kurumda patlayabilir. Bombayı getiren, yerleştiren Kaymakamın odasında patlatanlar kamu personeli! Bu devletin memuru… Kaymakam il dışındayken odasına bomba yerleştiren bu hainler bu devletin maaşını alıp, ekmeğini yeyip, çoluğuna çocuğuna ekmek götürüp yine bu devletin Kaymakamını şehit ediyorlar.

Sempatizanlara dikkat!

Öğretmen olduğum için rahatlıkla yazabiliyorum, adını anmayacağım ve herkes tarafından bilinen bir sendikanın Doğu, Güneydoğu, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere üyelerinin büyük bir çoğunluğu PKK sempatizanlığı yapıyor. Örgütle görüşeni de var, örgüt propagandası yapanı da var. Ağrı’da görev yaparken bizzat bunları gördüm yaşadım. İsteyene çarşaf çarşaf secerelerini dökerim. Sözde hümanist olduklarını savunan bu kişilerin asıl amacı terör propagandası yapmaktır. Emniyet birimlerince teröristlere yapılan operasyonları sözde halk öldürülüyor diyerek sivil halkı koruduklarını iddia edenlerin yaptıkları protestolar bugün Kaymakamın şehit olmasının nedenlerinden birisidir.

Temizlik yapılmalı…

Devlet aleyhine çalışan gruplar, cemaatler, dernekler, STK’lar kapatılmalıdır. Yöneticilerine terör propagandasından dolayı gereken ceza verilmeli ve kamudan ihraç edilmelidir. Üyelerine yapılacak soruşturmalar sonucunda terör yanlıları meslekten atılmalıdır. Kamuda çalışan memur, şef, mülki amir, daire başkanı, hizmetli, şoför, öğretmen, müdür kim varsa teröre hizmet edenler meslekten atılmalıdır.

Kamuda terörist İSTEMİYORUZ. Devletimizin yetkilileri artık bu işe ciddi bir şekilde el atmalıdır.

Arif Muzaffer KUL

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Aynen katılıyorum tüm kurumlardaki pkk yanlıları temizlenmeli yoksa daha çok şehit veririz öğretmen caiasında dünya kadar pkk yanlısı ve propagandası yapan öğretmenler var ALLAH rızası için bunlar temizlensin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM