Yoğun bakımda halay, göbek atma video görüntüleri işine son verdirdi

Antalya’da özel hastanede yoğun bakımda çekildiği belirtilen görüntüler ortalığı karıştırdı. Özel hastanenin çalışanlarından birisi tarafından paylaşılan video büyük tepkilere neden oldu. Görüntülerde hastane çalışanlarından hemşire ve hasta bakıcı oldukları anlaşılan kişilerin yoğun bakımda oyun havası oynadıkları, halay çektikleri ve göbek attıkları görülüyor.

Yoğun bakımda halay, göbek atma video görüntüleri işine son verdirdi

Yoğun bakımda halay, göbek atma video görüntüleri işine son verdirdi

Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunduğu belirtilen özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde çekildiği açıklanan halay videosu ve oyun oynama görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. 4 yıl önce çekildiği belirtilen görüntülerde hasta yoğun bakım ünitesinde hemşire ve hasta bakıcıların halay çektikleri, kendilerini düğündeymiş gibi kaptırarak oyun oynadıkları göbek attıkları görülüyor.

4 YIL ÖNCE ÇEKİLMİŞ

Özel hastanenin yoğun bakımında çekilen videoda hastanenin hemşire ve hasta bakıcıları tarafından halay çekilip göbek atıldığı görülmektedir. Görüntüde ilgili kişilerin işlerine son verildiği açıklanırken yoğun bakımdaki oyun oynama görüntüleri çok konuşulacağa benziyor. 2013 yılında çekildiği öğrenilen videolarda yoğun bakımda bulunan ve ameliyat önlüklü olan hemşire ve hasta bakıcılar halay çekiyor sonrasında ise göbek atıyor.

İŞLERİNE SON VERİLMİŞ

Kepez’de görüntülerin çekildiği özel hastanenin sahibi tarafından yapılan açıklamada ise yoğun bakımda halay çekme ve oyun oynama olayından kısa süre sonra ilgili personellerin görevlerine son verildiği belirtildi. Yaşnan olayı öğrendiklerinde Antalya il Sağlık Müdürlüğüne de bildirdiklerini belirten özel hastane sahibi, Antalya genelinde özel hastanelerinde toplamda 580 sağlık personellerinin olduğunu açıkladı.

Antalya’nın en donanımlı bir yoğun bakım ünitesine sahip olmalarına rağmen, yoğun bakımda hemşire ve hasta bakıcıların göbek atıp halay çekmelerinin kendilerini üzdüğünü açıklayan hastane yetkilisi, olayla ilgili video görüntülerinin eski bir çalışan tarafından çekildiğini ifade etti.

KAHKAHA, GÖBEK, HALAY

Yoğun bakımda halay, göbek atma videosuna sosyal medya başta olmak üzere kamu personel haber siteleri tarafından da tepkiler gösterilmeye devam ediyor. Özellikle sağlık çalışanlarını üzen bu görüntülerin ortaya çıkması sonrası videoda yer alan hemşire, hasta bakıcı ve sağlık personelleri hakkında gerekli işlemin de yapılması isteniyor.

Özel hastanenin yoğun bakımındaki bu görüntülerde ve videoda göbek atan sağlık personellerinin bir taraftan da yoğun bakımdaki hastalara müdahale ettiği görülüyor.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM