2017 yılı ocak ayı özür grubu tercih işlemleri okulların listesi yayınlandı

Özür grubu kurum kontenjan listeleri yayınlandı. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan özür grubuna normu açık olan okulların listesine ogretmenlericin.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

2017 yılı ocak ayı özür grubu tercih işlemleri okulların listesi yayınlandı

2017 yılı ocak ayı özür grubu tercih işlemleri okulların listesi yayınlandı

Öğretmenlerin 2017 yılı Ocak ayı aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme tercih işlemleri ve kurum kontenjan listesi yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü özür grubu atama kontenjanlarını gösterir kurumların boş norm listelerini açıkladı. Yer değiştirme talebinde bulunacak adaylar yayımlanan kurumların boş norm listelerine göre özür grubu atama başvurusu yapacaklar.

TERCİH İŞLEMLERİ 13-18 OCAK ARASINDA

Özür grubu tercih ekranı açıldı. Özür grubu tercih işlemleri 13 Ocak ile 18 Ocak tarihleri arasında yapılabilecek. 40 tercih yapabilecek öğretmen istemesi halinde 41.tercihi de işaretleyebilecek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ VE KONTENJANLAR

2017 Ocak özür grubu tercih işlemleri için mebbis.meb.gov.tr adresine kişisel bilgilerinizle giriş yapınız.

2017 yılı ocak dönemi özür grubuna açılan okulların listesi yayımlandı. Özür grubu kontenjan listeleri için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz. 2017 yılı ocak ayı eş özrü, sağlık özrü başta olmak üzere özür grubu atama yer değiştirme işlemlerinde boş olan ve açık ilan edilen okulların norm listeleri, özür grubu okul kontenjanları;

Baş harfi A ile İ arası olan alanların okul norm kontenjan listeleri için tıklayınız

Baş harfi K ile Z arası olan alanların okul norm kontenjan listeleri için tıklayınız

Dosyaları bilgisayarınıza indirdikten son il/ilçe/branş/okul seçimi ile kolay tercih yapabilirsiniz.

Açılan okulların listesi tamamını indirmek için TIKLAYINIZ (rar uzantılı sıkıştırılmış dosyadır)

20 OCAKTA AÇIKLANACAK

2017 yılı Ocak/Şubat özür grubu atama sonuçları 20 Ocak tarihinde açıklanacak. özür grubu atama sonuçları sonrasında ataması gerçekleşen öğretmen ilişik kesme, ayrılma işlemlerini 23 Ocak pazartesiden itibaren yapacak. özür grubu atama sonucu kararnameler 23 Ocak itibari ile milli eğitim müdürlüklerine gönderilecek olup, 23 Ocak pazartesi kararnamesi gelmiş olan öğretmen ayrılış işlemlerini yapabilecek.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. büyükşehir il içi tercih ilçede boş kontejan yok ekranı cıkınca şaştık kaldık nasıl bir bakış açısı bu madem açık yok baştan açıklayın ilçeyi değiştirelim şimdi mağdur olan biz 6 ay daha bekle tekrar rapor al saçmalığı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM