513 Şube Müdürü Kadrosuna Görevde Yükselme Atama Duyurusu

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından 2018 Yılı İl-İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri 513 Şube Müdürü Kadrosuna Görevde Yükselme Suretiyle Atama Başvuru Duyurusu yayınlandı.

513 Şube Müdürü Kadrosuna Görevde Yükselme Atama Duyurusu

513 Şube Müdürü Kadrosuna Görevde Yükselme Atama Duyurusu

Millî Eğitim Bakanlığı 2018 Yılı İl-İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri 513 Şube Müdürü Kadrosuna Görevde Yükselme Suretiyle Atama Başvuru Duyurusu yayınlandı. Bakanlık 513 şube müdürü kadrosuna atama yapacak.

ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMA

İl ve ilçe millî eğitim müdürlüklerindeki boş 513 şube müdürü kadrosuna atanmak için; şube müdürü görevde yükselme sözlü sınavında 70 ve üzeri puan alanlardan atanma şartlarını taşıyanlar başvuruda bulunabilecekler. Başvurular 19-23 Kasım 2018 tarihleri arasında, http://mebbis.meb.gov.tr/ internet adresindeki Elektronik Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmak suretiyle yapılacak olup boş 513 şube müdürü kadrosu, başvurunun başlangıcı 19.11.2018 tarihinde Bakanlık internet sitesinde duyurulacak.

513 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KADROSU

Gerekli şartları taşımadığı halde başvuruda bulunan, Elektronik Başvuru Formu dışında bir belgeyle yapılan başvurular işleme alınmayacak olup başvurulara ilişkin iş ve işlemlerin yürütülmesinde herhangi bir aksamaya meydan verilmemesi için gerekli önlemler alınacak. MEBBİS e-Personel Modülündeki bilgilerin doğruluğundan, il millî eğitim müdürlüklerinin ilgili birimi sorumlu olacak olup onaylanan başvuruların çıktısı alınarak il millî eğitim müdürlüklerinde muhafaza edilecek.  Başvuruda bulunanların şube müdürlüğü kadrosuna atanma için Yönetmeliğin 6 ncı
maddesinde aranan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68/B maddesinde 1. derece şube müdürlüğü kadrosu için öngörülen mezuniyet ve hizmetinin bulunması ile yazılı sınava başvuru koşulu olan hizmet süresi ve eğitime ilişkin şartları, adayın yazılı sınava başvuru tarihinin son günü olan 12.02.2018 tarihinde taşıyıp-taşımadığı özlük dosyalarının tutulduğu il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerince incelenecek.

İlgili atama duyurusu için TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM