Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın

Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın MEB, 05.01.2016 tarihine Ocak 2016 Özür Grubu duyurusunu yayınladı. Bu haberi Öğretmenler İçin (www.ogretmenlericin.com) ekibi olarak çok kısa süre içerisine sizle buradan paylaşmıştık. Bu bilgilendirme başlığımızda ise Özür Grubuna başvuracak öğretmenlerimize rehberlik etmek adına tüm okulların hizmet alanlarının bilgisini, hizmet bölgesi bilgisini ve […]

Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın

Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın

Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın MEB, 05.01.2016 tarihine Ocak 2016 Özür Grubu duyurusunu yayınladı. Bu haberi Öğretmenler İçin (www.ogretmenlericin.com) ekibi olarak çok kısa süre içerisine sizle buradan paylaşmıştık.

Bu bilgilendirme başlığımızda ise Özür Grubuna başvuracak öğretmenlerimize rehberlik etmek adına tüm okulların hizmet alanlarının bilgisini, hizmet bölgesi bilgisini ve hizmet puanlarını paylaşıyoruz.

Başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci olan  7-13 OCAK 2016 tarihinden sonra ikinci aşamaya geçilecek. 18-21 OCAK 2016 tarihlerinde tercihler alınacak.

Tercilerde en önemli nokta yazılacak okulların seçilmesi. Özür grubunda tercih aşamasında size açılacak okulları elemek ve seçim yapmak hayati öneme sahip. Hizmet puanı ve hizmet alanları açısından okulların son bilgi güncellemesinden sonraki halini sizle paylaşıyoruz.

İnternet sitelerinde dolaşan eski, güncellenmemiş okul bilgileri sizleri yanıltmasın.

İlgili Dosya 4 Parçadan Oluşmakta Olup Dosyalara Ulaşmak İçin Aşağıdaki İlgili Kısımlara Tıklayınız.

Birinci Kısım İçin TIKLAYINIZ.

İkinci Kısım İçin TIKLAYINIZ.

Üçüncü Kısım İçin TIKLAYINIZ.

Dördüncü Kısım İçin TIKLAYINIZ.


 

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM