Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı!

Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı! Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı! Milli Eğitim Bakanlığı, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü bugün “2016 Ocak Ayı Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme 2. Aşama Başvurusu ve Kontenjan Listesi” başlığı altında Ocak 2016 Özür Grubu için tercih kontenjan listesi yayınladı. Bu […]

Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı!

Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı!

Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı! Milli Eğitim Bakanlığı, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü bugün “2016 Ocak Ayı Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme 2. Aşama Başvurusu ve Kontenjan Listesi” başlığı altında Ocak 2016 Özür Grubu için tercih kontenjan listesi yayınladı.

Bu listeye ulaşmak için;

A ile L arası alanlar için tıklayınız.

M ile Z arası alanlar için tıklayınız

 

Sizlerle daha önceden paylaştığımız haberlerden birisinde Özür Grubuna başvuracak öğretmenlerimize rehberlik etmek adına tüm okulların hizmet alanlarının bilgisini, hizmet bölgesi bilgisini ve hizmet puanlarını en güncel haliyle paylaştık.

Haberimiz;

Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın
Bunu Okumadan Özür Grubu Tercihi Yapmayın

 

Bu hatayı Milli Eğitim Bakanlığı yapmış gibi duruyor. Açıklayalım:

Örneğin Antalya İli Elmalı İlçesinde yer alan 970732 Kodlu Elmalı Anaokulu bugün yayınlanan listede 1.Hizmet Bölgesi 4.Hizmet Alanı olarak gözükmekte iken, okulun 1.Hizmet Bölgesi 2.Hizmet Alanı olduğu gözden kaçmıştır.

Aşağıda resimle alatırsak;

Bu resim bakanlığın bugün yayınladığı listeden görüntü. Antalya İli Elmalı İlçesinde yer alan Elmalı Anaokulu 1.Hizmet Bölgesi 4.Hizmet Alanı olarak gözükmekte,

Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı!
Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı!

 

Aşağıdaki resim ise okulların en son güncellenmiş halinin bakanlık tarafından Mayıs 2015 Tebliğler Dergisinde yayınladığı listeden görüntü. Yani doğru olan görüntü. Antalya İli Elmalı İlçesinde yer alan Elmalı Anaokulu 1.Hizmet Bölgesi 2.Hizmet Alanı olduğu görülmektedir.

Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı!
Durun Tercih Yapmayın! MEB Hata Yaptı!

Bu hata neden yapıldı bilemiyoruz. Listeyi inceledikçe sizlerle paylaşacağız. Lütfen tercihlerinize dikkat edin ve aşağıdaki haberimize tıklayarak ilgili dosyaların en günce haline bakınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. bu bakanlık gerçekten de çok saçmalıklar la dolu biz önceki listeye göre tercih yaptık ve doğal olarak 41. tercih dışı geldi kuş uçmaz kervan geçmez bir köy okulu oraya bekar veya eşi çalışmayan öğretmen verilirse daha verimli olur tekrar sağlık özründen mecburen başka okula tain isteyeceğiz saçma sapan işler yapıp hem oradaki öğrencileri hem bizi mağdur ediyorlar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM