İl dışı atamaya açılan okulların listesi ve branşlara göre kontenjanlar

2019 yılı il dışı atama başvuruları başladı. İl dışı yer değiştirmeye açılan okulların listesi de MEB tarafından yayınlandı.

İl dışı atamaya açılan okulların listesi ve branşlara göre kontenjanlar

İl dışı atamaya açılan okulların listesi ve branşlara göre kontenjanlar

Öğretmenlerin 2019 Yılı İl Dışı İsteğe Bağlı Yer Değiştirme başvuru kontenjanları açıklandı. MEB Personel Genel Müdürlüğü tarafından Öğretmenlerin 2019 Yılı İller Arası İsteğe Ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirmelerine İlişkin il dışı atamaya açılan okulların listeleri yayınlandı.

İl dışı atamaya açılan okulların listesi İçin Tıklayınız

İL DIŞI ATAMA KONTENJANLARI

14.06.2019 tarihinde saat 14:00 da başlayan öğretmenlerin il dışı atama başvuruları kapsamında MEBBİS il dışı başvuru ekranı üzerinden 40 okul tercih edebilecekler. Tercih edebilecekleri okulların listesini MEBBİS ekranında da görebilecekleri gibi MEB’in yayınladığı il dışı tayine açılan okulların listesi üzerinden de görebilecekler.

İL DIŞI ATAMA TAKVİMİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlerin 2019 yılı iller arası isteğe bağlı tayin başvuruları 14-20 Haziran 2019 tarihleri arasında alınacak olup il dışı atama sonuçları da il dışı atama takvimi kapsamında 24 Haziran 2019 Pazartesi günü açıklanacak.

İlgili takvim;

İl dışı atama takvimi
Atama takvimi

İl dışı atamaya açılan kontenjanların listesi İçin Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM

Bu Vücut Benim