İl Emri ve İlçe Emri Neden Yapılmadı?

İl Emri ve İlçe Emri Neden Yapılmadı? İl Emri ve İlçe Emri Neden Yapılmadı? Öğretmenler İçin olarak sonuçların açıklandığını sizlerle paylaşmıştık. Haberimiz için tıklayınız. SONUÇ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ Ocak 2016 yılına ait Özür Grubu Atama Sonuçları açıklandı. MEB, 25.01.2016 tarihinde açıklayacağını duyurmuştu ancak sonuçlar açıklandı. Sonuçlar Öğretmenler İçin hayırlı olsun ancak mutsuz olan aile bütünlüğü […]

İl Emri ve İlçe Emri Neden Yapılmadı?

İl Emri ve İlçe Emri Neden Yapılmadı?

İl Emri ve İlçe Emri Neden Yapılmadı? Öğretmenler İçin olarak sonuçların açıklandığını sizlerle paylaşmıştık. Haberimiz için tıklayınız.

SONUÇ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ocak 2016 yılına ait Özür Grubu Atama Sonuçları açıklandı. MEB, 25.01.2016 tarihinde açıklayacağını duyurmuştu ancak sonuçlar açıklandı.

Sonuçlar Öğretmenler İçin hayırlı olsun ancak mutsuz olan aile bütünlüğü sağlanamayan öğretmenlerimiz var. Daha önce İl/İlçe Emri Yapılmalı haberimiz olmuştu. Yapılmadığında oluşacak sıkıntıların öğretmenlerimizi üzeceğini belirtmiştik.

Şimdi Soruyoruz:

İl/İlçe Emri neden yapılmadı?

İl/İlçe Emri yapılması için seçim mi olmalı, seçim tarihine yakın mı olmalı?

Öküz öldü ortaklık bitti” mantığıyla yaklaşılacaksa zarar büyük!

Eğer sırf bu düşünce ile hareket edilirse öğretmenlerin hakkı yenmiş olur ve bunun vebali vardır.

Aile bütünlüğü sağlanamayan öğretmenlerin suçu nedir?

Öğretmenin huzurunu, aile bütünlüğünü sağlayamazsanız öğretmen nasıl mutlu olur, nasıl verimli olur?

Yetkililerden isteğimiz şudur, öğretmenlerimizi mağdur etmeyelim, onların aile bütünlüğünü gözlerimizin önüne getirelim, empati yaparak kendimizi onların yerine koyalım.

Sayın Bakan Nabi AVCI başta olmak üzere yetkililer bu sorunu gidermelidir. Öğretmenler sırtını güvenle yaslayacağı bir bakanlık hissetmelidir.

Öğretmenler İçin

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM