MEB özür grubu atama tarihi öne alınacak

Milli Eğitim Bakanlığı, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu twitterdan yaptığı açıklamada MEB mazeret durumu özür grubu atama tarihinin öne alınması için çalıştıklarını açıkladı.

MEB özür grubu atama tarihi öne alınacak

MEB özür grubu atama tarihi öne alınacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İnsan Kaynakları Genel Müdürü (İKGM) Hamza Aydoğdu MEB özür grubu atama takviminin öne alınması ile ilgili çalışma yaptıklarını açıkladı.

2016 Ağustos özür grubu takvimi

MEB, İKGM tarafından 11.07.2016 tarihinde yayımlanan duyuru kapsamında 2016 Ağustos Ayı Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Ataması kapsamında birinci aşama başvuruların kabul edilmesi ve onaylanması tarihleri olarak 11-17 AĞUSTOS 2016 ikinci aşamada yer alan tercihlerin yapılarak tercihlerin onaylanması tarihleri 22-26 AĞUSTOS 2016, 2016 Ağustos özür grubu atama sonuçlarının açıklanma tarihi 31 AĞUSTOS 2016 olarak açıklanmıştı.

Öne çekilmesi için çalışmalar yapılıyor

İnsan Kaynakları Genel Müdürü (İKGM) Hamza Aydoğdu twitter üzerinden kendisine yöneltilen eş durumu ataması takvimi ile ilgili soruya, özür grubu atama takvimin öne alınması için çalışıyoruz cevabını verdi.

Eş durumu atama konusunda gelen soru;

Özür grubu atama takvimini öne alamaz mısınız sayın Aydoğdu eş özrü mağdurları yine mağdur olacak böyle giderse

Hamza Aydoğdu kendisine yöneltilen bu soru kapsamında Ağustos 2016 özür gurubu atama takviminin öne alınması hususunda, Çalışıyoruz cevabını verdi.

Hamza Aydoğdu’nun açıklaması için TIKLAYINIZ

MEB Personel Haberleri
MEB Personelleri Haberleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

  1. 2014 yılında zorunlu hizmet yükümlüsü bir öğretmen eş özrü ataması ile özel sektörde çalışan eşinin yanına geldi diyelim. 2016 yılının mayıs ayında eşi farklı bir ile çalışmaya gitti. öğretmen il dışı tayin ile eşin bulunduğu ile gitti. fakat eşi birkaç ay içinde iş değiştirerek tekrar eski bulundukları yere döndü. bu durumda öğretmen aynı atama dönemi içinde (ağustos 2016) yeniden eş durumu özrü isteyerek eşinin yanına gidebilir mi? sorumu cevaplarsanız çok sevinirim.

  2. Şubatta istedik çıkmadı bari ağustosta çıksın.. Üç çocuk istemek güzel eşleri ayrı bırakarak bunu istemek çok daha güzel (!)

  3. İl ilçe emri istiyoruz lütfen aılelerı mağdur etmeyın . Kavussun herkes birbirine bu konuda duyarlı olunacagını umuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM