MEB’den 8 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne kadrolu İl Milli Eğitim Müdürü ataması

Milli Eğitim Bakanlığı il milli eğitim müdürlerini atamaya devam ediyor. Son dönemlerde atanan il milli eğitim müdürlerine bugün 8 kişi daha atandı. 8 ile kadrolu olarak atanan müdürlerin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

MEB’den 8 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne kadrolu İl Milli Eğitim Müdürü ataması

MEB’den 8 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne kadrolu İl Milli Eğitim Müdürü ataması. MEB, 8 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne kadrolu İl Milli Eğitim Müdürü atadı.

Milli Eğitim Bakanlı (MEB) bünyesinde değişimler ve atamalar devam ediyor. Önceki yıllarda görevden alınan İl Milli Eğitim Müdürleri normları boşta kalmış ve bu görevlere görevlendirilen müdürler geçici olarak İl Milli Eğitim Müdürü görevini yürütmekteydi. Müdürlüğe vekalet edenlerden bazıları vekalet ettikleri il milli eğitim müdürlüğü görevine kadrolu olarak atanırken bazılarının görevlendirilmesi uzatılmadı. MEB bugün itibari ile 8 ile kadrolu olarak müdür atadı.

8 İL MÜDÜRÜ ATANDI

MEB, Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne,  Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne +3600 göstergesi ile kadrolu İl Milli Eğitim Müdürü ataması gerçekleştirdi. Atamalar 20 ekim 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. İl Milli Eğitim Müdürlüklerine atananların listesi;

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Cengiz Mete atandı. (Yalova Milli İl Eğitim Eski Müdürü)

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Abdulcelil Kahveci atandı.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Coşkun Esen atandı. (Kütahya Milli İl Eğitim Eski Müdürü)

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Yakup Sarı atandı. (Bingöl Milli İl Eğitim Eski Müdürü)

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Mehmet Fethi Suay atandı.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Mevlüt Kuntoğlu atandı.  (Mardin İl Milli Eğitim Eski Müdürü)

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Celalettin Ekinci atandı.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Bilal Yılmaz Çandıroğlu atandı. (Gaziantep İl Milli Eğitim Eski Müdürü)

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ KADROLARI

İl Milli Eğitim Müdürlükleri kadroları MEB bünyesinde il bazında en üst düzey görevdir. İl Milli Eğitim Müdürlüğü kadroları 1.derece kadro olarak geçmektedir. Birinci derece kadrolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü normunun ek göstergesi de +3600 olarak geçmektedir.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM