MEB’den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı

MEB’den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı MEB‘den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) il yöneticilerine gönderdiği resmi e-posta ile uyarılarda ve açıklamalarda bulundu. İlk atama yoluyla atanan öğretmenlerin yetiştirme süreçlerini geçirecekleri iller belirlendikten sonra yapılan teknik incelemelerde bu öğretmenlerin göreve başlamaları halinde norm, atama gibi modüllerde bir çok hataya neden olabileceğinden dolayı bakanlık açıklama […]

MEB’den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı

MEB’den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı

MEB‘den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) il yöneticilerine gönderdiği resmi e-posta ile uyarılarda ve açıklamalarda bulundu. İlk atama yoluyla atanan öğretmenlerin yetiştirme süreçlerini geçirecekleri iller belirlendikten sonra yapılan teknik incelemelerde bu öğretmenlerin göreve başlamaları halinde norm, atama gibi modüllerde bir çok hataya neden olabileceğinden dolayı bakanlık açıklama yaptı.

İşte o yazı;

 

MEB'den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı

MEB'den İlk Atama Göreve Başlatma Uyarısı
MEB il milli eğitim yöneticilerine e-posta aracılığı ile gönderdiği resmi yazıda ilk atama göreve başlayacak öğretmenler konusunda karışıklık, sıkıntı oluşmaması için gerekli önemlerin alınması gerektiğini belirterek, uyarılarda ve açıklamalarda bulundu.

İl yöneticileri bu uyarılar ışığında gerekli düzenlemeleri, planlamaları yapacaklar.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
İlk Atama meb norm

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM