Müdür başyardımcılığı, müdür yardımcılığı tercih işlemleri başladı

2016 yılı Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı yazılı sınav sonuçlarına göre tercih işlemleri başladı.

Müdür başyardımcılığı, müdür yardımcılığı tercih işlemleri başladı

Müdür başyardımcılığı, müdür yardımcılığı tercih işlemleri başladı

Yazılı sınav sonuçlarına göre müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı atama tercih işlemleri bugün başladı.

TERCİHLER MEBBİS’TEN

Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı yazılı sınavından başarılı olan yönetici adayları tercihlerini MEBBİS üzerinden yapacaklar. Kişisel kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giren yönetici adayları MEBBİS menüden Başvuru İşlemleri’ne tıklayarak açılan menüde yer alan Yöneticilik Başvuruları menüsünden Müdür Başyardımcılığı/Müdür Yardımcılığı Tercih Başvurusu sekmesine tıklayarak gelen ekrandan bilgilerini kontrol ettikten sonra tercihlerini yapabilecekler.

BAŞVURU EKRANI

MEB personel atama tarihinde yılan hikayesine dönen 2016 yılı Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı yazılı sınav sonuçları artık son aşamaya geldi. Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı tercih başvuru ekranı üzerinde yer alan Telefon, E-Posta Adresi kısımlarını dolduracaklar. Tercih ekranında yer alan müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı yazılı sınavı puanı kontrolü yapılmalıdır. Ayrıca yönetici adayları Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı il geneli sıralamaları ile Türkiye geneli sıralamalarını ekrandan görebilecekler.

20 TERCİH HAKKI

Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı tercih sayısı yirmi olarak belirlenmiş olup, yönetici adayları bulundukları ilde sistemde açık olarak gösterilen okulları tercih edebilecekler. En fazla yirmi tercih yapabilen yönetici adayları son tercih olarak Tercih Dışı Durum ibaresini isteklerine göre Tercihlerine atanamadığı takdirdi tercihlerim dışında bir okula atanmak İSTİYORUM ya da atanmak İSTEMİYORUM seçecekler.

Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı tercih başvuru ekranı için TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM