Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Mi?

Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Mi? Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Mi? edilecek. Okul müdürünün teklifi ve Valilik makamının onayıyla 4 yıllığına görevlendirilen müdür yardımcılarının görevlendirmelerinin iptali için açılan davalar sonuçlanmaya başladı . İlk iptal geldi. Okul müdürünün teklifi ve Valilik makamının onayıyla 4 yıllığına görevlendirilen müdür yardımcılarının görevlendirmelerinin iptali için açılan davalar sonuçlanmaya başladı . İlk […]

Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Mi?

Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Mi?

Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Mi? edilecek.

Okul müdürünün teklifi ve Valilik makamının onayıyla 4 yıllığına görevlendirilen müdür yardımcılarının görevlendirmelerinin iptali için açılan davalar sonuçlanmaya başladı . İlk iptal geldi.

Okul müdürünün teklifi ve Valilik makamının onayıyla 4 yıllığına görevlendirilen müdür yardımcılarının görevlendirmelerinin iptali için açılan davalar sonuçlanmaya başladı . İlk iptal geldi. Görev süresi uzatılmayan ve yerine okul müdürünün teklifi ile atanan müdür yardımcısının atamasının iptali için açılan dava sonuçlandı . Mahkeme atamayı usulsüz buldu ve iptal etti .

Kaynak:MebPersonel

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM