Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman?

Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman? Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman? Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı yazılı sınavı için  kılavuz yayınladı. Kılavuza buradan ulaşabilirsiniz. 32 il sınav merkezinde 20 Mart 2016 Pazar günü yapılacak olan sınavın başvuru takvimini sizlere aktarıyoruz. Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı yazılı sınavında öğretmenlerin sorumlu olduğu konuları önceki […]

Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman?

Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman?

Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman? Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı yazılı sınavı için  kılavuz yayınladı. Kılavuza buradan ulaşabilirsiniz. 32 il sınav merkezinde 20 Mart 2016 Pazar günü yapılacak olan sınavın başvuru takvimini sizlere aktarıyoruz.

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı yazılı sınavında öğretmenlerin sorumlu olduğu konuları önceki haberimizde sizlerle paylaştık.

Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınav Konuları Neler? Haberimize Bakınız.

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınav Başvuru Takvimi:

Sınav Ücreti ve Sınav Başvurusu, 25.01.2016 tarihinde başlayıp, 17.02.2016 tarihinde sona erecek.

Sınav Ücretini ve Sınav Başvurusunu sorunsuz yapan adayların Fotoğraflı Sınav Giriş Belgeleri 08.03.2016 tarihi ile 18.03.2016 tarihleri arasında teslim edilecek.

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınavı 20.03.2016 tarihinde saat 14.00 da başlayacak olup sınav sonuçları 18.04.2016 tarihinde açıklanacak.

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınav Ücreti ne kadar ve nereye yatırılacak?

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınav ücreti 80 TL olup, yukarıda belirttiğimiz süreler içerisinde adaylar, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığıyla yatıracaktır.

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınav giriş belgesi nereden alınacak?

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınav giriş belgesi ÖDSGM tarafından adayların sınava girecekleri yerler ile kimlik bilgilerini gösteren fotoğraflı sınav giriş belgeleri http://www.meb.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir. Ayrıca, fotoğraflı sınav giriş belgesi adaylar tarafından internet ortamından alınacak ve bağlı bulundukları Eğitim Kurumu/Birimi tarafından onaylanacaktır. Adaylara sınav giriş belgesi posta yoluyla ayrıca gönderilmeyecektir.

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınavı kaç dakika sürecek?

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınavı 20.03.2016 tarihinde saat 14.00 da başlayacak olup sınavda 100 soru sorulacak ve sınav 110 dakika sürecek.

Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman?
Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Ne Zaman?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM