Nabi Avcı: İl ve İlçe Emri Yok

Nabi Avcı: İl ve İlçe Emri Yok Nabi Avcı: İl ve İlçe Emri Yok açıklaması yaptı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 19.01.2016 tarihinde katıldığı televizyon programında gündeme ilişkin konularda soruları cevaplandırdı ve açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar arasında en dikkat çekici ve öğretmenleri üzen açıklama “İl/İlçe Emri Yok” açıklaması oldu. Hizmet puanı yetersizliğinden her özür grubu atamasında […]

Nabi Avcı: İl ve İlçe Emri Yok

Nabi Avcı: İl ve İlçe Emri Yok

Nabi Avcı: İl ve İlçe Emri Yok açıklaması yaptı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 19.01.2016 tarihinde katıldığı televizyon programında gündeme ilişkin konularda soruları cevaplandırdı ve açıklamalarda bulundu.

Bu açıklamalar arasında en dikkat çekici ve öğretmenleri üzen açıklama “İl/İlçe Emri Yok” açıklaması oldu.

Hizmet puanı yetersizliğinden her özür grubu atamasında yer değiştiremeyen öğretmenler olmaktadır. Öğretmenlerin mağdur edilmemesi için il/ilçe emri uygulaması yapılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın bunu görmezden gelmesi, yok diyerek kestirip atması Öğretmenler İçin moral bozucu, motivasyon düşürücü bir sonuç ortaya çıkarmıştır.

Eş özründen aileler birleşemeyecek, sağlık özründen yer değişikliği, ve diğer özür gruplarından yer değiştirme olamayacaktır.

Bu konuda gerekli açıklamanın ve düzenlemenin yapılmasını Öğretmenler İçin talep ediyoruz ve istiyoruz.

Sizi ilgilendiren aşağıdaki haberleri de okuyunuz:

Şubat Ataması Takvimi Belli Oldu

Özür Grubunda İl/İlçe Emri Uygulanmalı

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
il emri ilçe emri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM