Öğretmen atama sonuç ekranı, 20 bin sözleşmeli öğretmen atama sonucu

20 bin sözleşmeli öğretmen atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 19 Temmuz 2017 tarihinde açıklandı. MEB 20 bin ilk atamada 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması gerçekleştirdi.

Öğretmen atama sonuç ekranı, 20 bin sözleşmeli öğretmen atama sonucu

Öğretmen atama sonuç ekranı, 20 bin sözleşmeli öğretmen atama sonucu

Sözleşmeli öğretmen atama sonucu ataması çıkan öğretmenler MEB personel camiası içerisinde sözleşmeli olarak yerini alırken, ataması yapılmayan öğretmen adayları da bir sonraki atama döneminde atanmayı ümit etmeye başladı. Mülakatla öğretmen atamasına karşı olan öğretmen adayları bunun atamada tek etken olmasını istemiyorlar.

20 BİN ÖĞRETMEN ATANDI

Şubat öğretmen ataması olarak beklenen ancak Temmuz 2017’de öğretmen atama tercihleri alınan öğretmen adaylarından 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması gerçekleşti. Temmuz öğretmen atama sonuçları MEB tarafından http://atama.meb.gov.tr/ adresinde açıklandı. Temmuz Sözleşmeli İlk Atama Sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 19.07.2017 tarihinde saat 16:20 de açıklandı.

19 Temmuz sözleşmeli öğretmen atama sonuçları için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları sonucu ataması gerçekleşen öğretmenlere ogretmenlericin.com olarak hayırlı olsun diliyoruz. Ataması gerçekleşen öğretmenlerin yapması gereken iş ve işlemler için atanılan kurumu telefonla aramalarını, sağlıklı cevap alamamaları halinde de atandıkları okulun milli eğitim müdürlüğünü aramalarını öneriyoruz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM