Öğretmen atama sonuçları, sözleşmeli öğretmen ek atama sonuç ekranı

Ekim ayında yapılan sözleşmeli öğretmen atama sonucundan sonra boş kalan kontenjanlara atama yapılıyor. Ek sözleşmeli öğretmen atama sonuçlarına göre 1367 öğretmenin ataması gerçekleşmiş olacak. Mart 2017 sözleşmeli öğretmenliğe ek atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama sonuç ekranından öğrenilebilecek.

Öğretmen atama sonuçları, sözleşmeli öğretmen ek atama sonuç ekranı

Öğretmen atama sonuçları, sözleşmeli öğretmen ek atama sonuç ekranı

Sözleşmeli öğretmenliğe ek atama duyurusu Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü (İKGM) tarafından mart ayında yapıldı. Yapılan atama duyurusuna göre 39 branştan 1367 öğretmen atamasının yapılacağı açıklanırken, sözleşmeli öğretmen ek atama başvurusu şartları için sözlü mülakata giren, sözlü sınavda 60 puan ve üstü alıp atanamayanlar kriteri getirilmişti.

1367 ÖĞRETMEN ATAMASI GERÇEKLEŞTİ

Milli Eğitim Bakanlığı 07.04.2017 tarihinde 1367 sözleşmeli öğretmen ek atamasını gerçekleştirdi. Milli Eğitim Bakanlığı sözleşmeli ek öğretmen atama sonucundan sonra ataması gerçekleşen öğretmenlerin ne zaman göreve başlayacağı konusunda bir açıklama yapmazken, mart ayında yayımlanan sözleşmeli öğretmen atama duyurusunda da 1367 öğretmenin ne zaman göreve başlayacağı bilgisine yer verilmemişti.

1367 öğretmen atama sonuç ekranına ulaşmak ve atama sonucunu öğrenmek için Milli Eğitim Bakanlığı, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Atama sonuç ekranını kullanınız. Sözleşmeli öğretmen ek atama sonuçları öğrenmek için TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Sayın bakan kanaate dayalı işlem yapıyorsunuz sonra irtibatlı iitisaklı olanları attık diyorsunuz bu ülkede zulümdür olduğunu ne zaman kabul edeceksiniz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM