Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok!

Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok! Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok! Şubat 2016’da yapılan 30 bin öğretmen atamasından sonra Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI Ağustos’ta atama olmayabilir demişti. Aşağıdaki haberimizde bu açıklamayı bulabilirsiniz: Ağustos Ataması Olmayabilir! Eğitim haber siteleri Ek Atama konusunu gündeme getirdiler. Bize gelen sorularda da bu merak edilmektedir. Öğretmenler İçin olarak […]

Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok!

Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok!

Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok! Şubat 2016’da yapılan 30 bin öğretmen atamasından sonra Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI Ağustos’ta atama olmayabilir demişti.

Aşağıdaki haberimizde bu açıklamayı bulabilirsiniz:

Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok!
Seçim Yoksa! Ek Atama da Yok!
Ağustos Ataması Olmayabilir!

Eğitim haber siteleri Ek Atama konusunu gündeme getirdiler. Bize gelen sorularda da bu merak edilmektedir. Öğretmenler İçin olarak ek atama olacağını düşünmüyoruz. Ağustos ayı atamasının bile muallakta olması bir kenara ek atamaya ihtimal vermiyoruz.

Umarım ek atama olur ve atama bekleyen öğretmenlerimiz -öğretmenlerimiz diyoruz çünkü bizim için öğretmensiniz- rahat bir nefes almış olurlar.

Seçim öncesi yapılan atamalar, il/ilçe emri verilmesi siyasetin bu konuda ne kadar baskın olduğunun göstergesidir. Yakın zamanda bir seçim, referandum olmuş olsaydı biz kesin atama yapılır derdik.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM