Adana’da Tacizci Öğretmen Tutuklandı

Adana Çukurova’da kız öğrencilerini taciz eden matematik öğretmeni tutuklandı Adana’da Tacizci Öğretmen Tutuklandı Adana Çukurova’da kız öğrencilerini taciz eden 61 yaşındaki matematik öğretmeni tutuklandı. Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki bir ortaokulda gerçekleşen taciz skandalı, okul yönetimin olayı polise taşınmasıyla açığa çıktı. 10 kız öğrencisini taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan öğretmen, sorgusunda “Çocuklar benim çiçeğim onlara böyle bir şey yapamam” […]

Adana’da Tacizci Öğretmen Tutuklandı

Adana Çukurova’da kız öğrencilerini taciz eden matematik öğretmeni tutuklandı

Adana’da Tacizci Öğretmen Tutuklandı Adana Çukurova’da kız öğrencilerini taciz eden 61 yaşındaki matematik öğretmeni tutuklandı. Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki bir ortaokulda gerçekleşen taciz skandalı, okul yönetimin olayı polise taşınmasıyla açığa çıktı. 10 kız öğrencisini taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan öğretmen, sorgusunda “Çocuklar benim çiçeğim onlara böyle bir şey yapamam” dedi.

Adana’da bir ortaokulda 10 kız öğrenciyi taciz ettiği ileri sürülen 61 yaşındaki matematik öğretmeni tutuklandı.

Çukurova ilçesi, Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki bir ortaokulda birden fazla kız öğrenci okula gitmeyince aileler şüphelendi. Veliler okula giderek durumu yönetime anlatınca yönetim öğrencilerle rehberlik öğretmeninin konuşmasına karar verildi. 10 kız öğrenci rehber öğretmen ile tek tek görüştüğünde 61 yaşındaki evli matematik öğretmeni Z.G.’nin kendilerini taciz ettiğini söyledi.

“Kayseri’deki bir benzeri yaşanması diye…”

Bunun üzerine rehber öğretmen durumu okulu yönetimine bildirdi. Yönetim ise Kayseri’de yaşanan bir olayın benzerini yaşamamak için hemen polise haber verdi. Devreye ahlak ve çocuk polisi girdi. Ahlak polisi, öğretmeni gözaltına aldı. Çocukların ise çocuk polisinde psikolog eşliğinde ifadesi alındı. Çocuklar, rehber öğretmenine anlattıklarını psikologa da anlattı. Öğretmen ise ifadesinde çocuklara taciz suçlamasını kabul etmediğini, onlarla arasındaki ilişkinin öğretmen öğrenci ilişkisi olduğunu belirterek, “Çocuklar benim çiçeğim onlara böyle bir şey yapamam” dediği öğrenildi.

Sorgusunun ardından “Çocuklara cinsel taciz” suçlamasıyla adliyeye sevk edilen öğretmen Z.G., çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM