Ankara il milli eğitim müdürü Vefa Bardakçı görevden alındı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk MEB içerisinde değişiklik yapmaya devam ediyor. Bakan Selçuk’un Ankara İl Milli Eğitim Müdürünü görevden aldığı belirtildi.

Ankara il milli eğitim müdürü Vefa Bardakçı görevden alındı

Ankara il milli eğitim müdürü Vefa Bardakçı görevden alındı

Göreve geldikten sonra MEB bünyesinde yapılandırma başlatan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk İl Milli Eğitim Müdürleri arasında değişikliğe başladı. Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı’nın görevden alındığı belirtildi.

VEFA BARDAKÇI GÖREVDEN ALINDI

2 Haziran 2016 tarihinde Ankara İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Vefa Bardakçı Milli Eğitim Bakanı Selçuk tarafından görevden alındı. Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini iki yılı aşkın süredir yürüten Bardakçı’nın görevden alınmasından sonra Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine bir dönem Adana İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmış Turan Akpınar atandı.

VEFA BARDAKÇI ÖZGEÇMİŞ

Vefa Bardakçı kimdir? 1967 yılında Konya’nın Kadınhanı İlçesinde doğan Bardakçı ilk ve ortaöğrenimini Konya Kadınhanı İlçesinde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Yöneticiliği ve Deneticiliği bölümünden mezun olduktan sonra Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisansını tamamlayan Bardakçı halen doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Mesleğe Hisarcık İlkokulunda Müdür Yetkili Öğretmen olarak başlayan Bardakçı, sonrasında İzmir’in farklı ilkokullarında öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Ağrı ve Çanakkale’de İlköğretim Müfettişliği yapan Bardakçı İzmir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı sonrasında ise Çanakkale Milli Eğitim Müdürü ve İzmir Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babası olan Vefa Bardakçı 02.06.2016 tarihinden itibaren Ankara İl Milli Eğitim Müdürü olarak çalışıyordu.

YENİ MÜDÜR TURAN AKPINAR OLDU

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar
Turan Akpınar

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Turan Akpınar göreve başladı ve göreve başlaması ile ilgili bir mesaj yayınladı. Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar mesajında Bingöl, İstanbul, Karadeniz Ereğli, Sivas ve Adana’dan sonra Milli Eğitim Bakanlığının takdirleriyle 14.08.2018 tarihinden itibaren Ankara İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandığını açıkladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. İyi oldu. Üzuldum desem yalan olur. Makaminin hakkini veremedi. Hep siyasi davrandi. Şube mudurune gucu yetmiyodu. Yada …

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM