Ankara Kar Altında. Okullar Tatil!

Ankara Kar Altında. Okullar Tatil! Ankara Kar Altında. Okullar Tatil! edildi. Ankara’da bugün etkili olan yoğun kar yağışı yarın da devam edecek. Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada Ankara’da okulların 22.01.2016 Cuma günü de tatil olduğu belirtildi. Ayrıca yarın karne alması gereken öğrenciler için Valilik karnelerini hafta içerisinde okullarından ya da e-okul üzerinden görüp çıktı alabileceklerini açıkladı. Valilik Açıklaması: “İlimiz genelinde görülen […]

Ankara Kar Altında. Okullar Tatil!

Ankara Kar Altında. Okullar Tatil!

Ankara Kar Altında. Okullar Tatil! edildi. Ankara’da bugün etkili olan yoğun kar yağışı yarın da devam edecek. Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada Ankara’da okulların 22.01.2016 Cuma günü de tatil olduğu belirtildi.

Ayrıca yarın karne alması gereken öğrenciler için Valilik karnelerini hafta içerisinde okullarından ya da e-okul üzerinden görüp çıktı alabileceklerini açıkladı.

Valilik Açıklaması:

“İlimiz genelinde görülen kar yağışı ve beraberinde oluşabilecek buzlanma nedeniyle trafikte yaşanması muhtemel olumsuzlukları en aza indirmek, öğrencilerimiz için oluşabilecek riskleri bertaraf etmek amacıyla 22.01.2016 Cuma günü Milli Eğitime bağlı resmi, özel Temel ve Orta Öğretim Kurumları (Kreş, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Liseler)1 (bir) gün daha tatil edilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve süt izni hakkından faydalanan kadın personel ile engelli personel, gaziler, vazife ve harp malullüğü bulunanlar da aynı tarihte idari izinli sayılacaklardır. Eğitim ve öğretim döneminin son günü okulların tatil edilmesinden dolayı öğrencilerimiz, karnelerini hafta içerisinde okullarından ya da e-okul üzerinden görüp çıktı alabilirler.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönemi sonunda Ankara’da yarıyıl tatili heyecanını yaşayan öğrencilerimizin yetişmesinde mihenk taşı olan 62.000 öğretmenimize tatillerini iyi geçirmelerini; geleceğimizin ve yarınlarımızın teminatı olan 950 bin öğrencimize, tatillerini verimli bir şekilde geçirebilmeleri, özgüvenli yetişmeleri ve kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri adına sadık dostları olan kitaplardan ayrılmamaları ümidiyle iyi tatiller dilerim. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

 

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM