Bilal Yılmaz Çandıroğlu Bartın İl Milli Eğitim Müdürü oldu

Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Aydın Milli Eğitim eski Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu atandı.

Bilal Yılmaz Çandıroğlu Bartın İl Milli Eğitim Müdürü oldu

Bilal Yılmaz Çandıroğlu Bartın İl Milli Eğitim Müdürü oldu

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir’in yerine Aydın İl Milli Eğitim eski Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’nun atandığı öğrenildi. Çandıroğlu Bartın’dan önce Ağrı, Kastamonu, Kayseri ve Aydın illerinde de İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştı.

BARTIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMA

Milli Eğitim Bakanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde görev değişiklikleri sürerken son yapılan atamalardan birisi de Bartın’da gerçekleşti. Yaklaşık 5 yıldır Bartın’da görevlendirme olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğünü sürdüren Yaşar Demir görevden alınırken yerine Bilal Yılmaz Çandıroğlu atandı.

BİLAL YILMAZ ÇANDIROĞLU ÖZGEÇMİŞİ

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu kimdir?

1968 Yılında Kayseri’ de doğan Çandıroğlu ilkokulu Kayseri Düver İlkokulu’nda, ortaokulu Bünyan Lisesi Ortaokulu’nda, liseyi de Kayseri Bünyan Lisesi’ nde okudu. 1996 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi’nden mezun olan Bilal Yılmaz Çandıroğlu, 1996-2010 yılları arasında; Samsun -Vezirköprü Mezraa İlköğretim Okulu Müdür Yetkili Öğretmen, Adıyaman -Kahta Göçeri İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni, Adıyaman-Sincik Çamdere İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekili, Adıyaman-Sincik 75.Yıl Merkez Pansiyonlu İlköğretim Okulu Müdür Vekili, Adıyaman-Sincik Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Kurucu Müdürü ve Müdür Vekili, Gaziantep Nizip Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müdürü olarak görev yaptı. 2010-2016 yılları arasında sırasıyla Osmaniye Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kayseri  İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulunan Çandıroğlu, 2016 Yılı Ekim ayında Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği görevine atandı. Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 08 Şubat 2017 tarihinde başlayan ve Aralık 2018’e kadar görevini sürdüren Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu özgeçmiş bilgileri arasına Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini de eklemiş oldu. Çandıroğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bilal Yılmaz Çandıroğlu
Bartın Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. bartına hayırlı olsun… bir ton proje ile başlar, kimsede bu projeler ne oldu diye sormaz gerisi bildiğiniz gibi

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM