CHP İl Başkanı Ali Rıza Güder’in Necmettin Öğretmen konuşması

Şehit Öğretmenimiz Necmettin Yılmaz bugün toprağa verildi. Necmettin Yılmaz öğretmenin kaçırılması, şehit edilmesi hakkında katıldığı programda konuşma yapan CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder herkesi duygulandırdı.

CHP İl Başkanı Ali Rıza Güder’in Necmettin Öğretmen konuşması

CHP İl Başkanı Ali Rıza Güder’in Necmettin Öğretmen konuşması

Acımız büyük, öğretmen camiası olarak terör örgütüne bir öğretmenimizi daha verdik. Necmettin öğretmenimiz şehit oldu. CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder’in yaptığı konuşma dinleyicilere duygu dolu anlar yaşatırken, birçok dinleyici gözyaşlarına hakim olamadı. Necmettin öğretmenimizin şehit edilmesi basında çok fazla yer almazken, MEB personel haber siteleri bu konuyu gündemde tutmaya devam ediyor. Öğretmenler İçin olarak Necmettin öğretmenimizle ilgili haber yapmaya devam edeceğiz.

GÜDER’DEN HERKESİ DUYGULANDIRAN KONUŞMA

Tunceli’de düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerimizi Anıyoruz programında bir konuşma yapan CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder terör örgütüne lanet okudu. Necmettin öğretmenin şehit edilmesine tepki gösteren Güder, hayatının baharında gencecik bir öğretmenin öldürülmesinin gerekçesinin olmadığını vurguladı. Gencecik bir insanı öldürerek suya atarak bundan ne istediklerini soran CHP Tunceli İl Başkanı konuşmasında dinleyicileri ağlattı.

CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder’in Necmettin Öğretmen konuşması video;

CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder tarafından yapılan tepki dolu, duygu yüklü konuşmanın daha fazla siyasetçi ve yetkili tarafından yapılmasını umuyoruz. Terör örgütü pkk ile mücadelenin her zaman kamuda da sürmesi gerektiğini ogretmenlericin.com olarak vurguluyoruz. Terör sempatizanı herkes hesap vermelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM