e müfredat MEB tarafından kapatıldı, zümre ve kurul girişi olmayacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre e müfredat modülü üzerinden zümre ve kurul toplantı girişleri yapılmayacak. Bakanlık modülü kapattı.

e müfredat MEB tarafından kapatıldı, zümre ve kurul girişi olmayacak

e müfredat MEB tarafından kapatıldı, zümre ve kurul girişi olmayacak

2018-2019 eğitim öğretim yılı başında yapılacak olan öğretmenler kurulu, zümre öğretmenler kurulu, şube öğretmenler kurulu toplantı girişleri e müfredat modülü girişi ile yapılmakta iken Milli Eğitim Bakanlığı modülü 6 Eylül 2018 tarihinde öğleden sonra duyuru yayınlayarak kapattı.

E MÜFREDAT GİRİŞİNDEN ZÜMRE VE KURUL YAPILMAYACAK

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre E-Müfredat Yönetim Bilgi Sisteminin yeniden yapılandırılmasına yönelik çalışmaların yürütüldüğü belirtildi. Bakanlık e müfredat modülü ile ilgili yapılan çalışmalar nedeniyle ikinci bir duyuruya kadar Kurul ve Zümre kararlarının sisteme girişinin yapılmayacağını açıkladı.

MEB’in e müfredat ile ilgili duyurusu;

E müfredat modülü kurul ve zümre girişleri kapatıldı
E müfredat modülü duyuru

KURUL VE ZÜMRELER ESKİSİ GİBİ YAPILACAK

E-Müfredat Yönetim Bilgi Sisteminin yeniden yapılandırılmasına yönelik çalışmalar nedeniyle ikinci bir duyuruya kadar Kurul ve Zümre kararlarının bu sistemde bulunan “Yıllık Plan Modülü” içindeki Kurul ve Zümre bölümüne girişleri yapılmayacaktır. Ancak ilgili mevzuat kapsamında Kurul ve Zümreler ile ilgili hususlar eKurul olmadan yerine getirilmeye devam edilecektir.  Yukarıda bildirildiği üzere “Yıllık Plan Modülü” yeniden yapılandırılmak üzere geçici olarak kapatılmıştır.

İlgili resmi yazı;

e müfredat kurul ve zümreler
e müfredat

Milli Eğitim Bakanlığı e-müfredat modülü ile ilgili 12.09.2018 tarihinde bilgilendirme amaçlı resmi yazıyı tüm eğitim kurumlarına gönderdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM

Bu Vücut Benim