Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel

Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel Mi, Yoksa Yavaşlatıldı Mı? İstiklal Caddesinde gerçekleşen canlı bomba saldırısından sonra Facebook ve Twitter aşırı derecede yavaşladı, bu yavaşlama hala sürüyor. Facebook ve Twitter kullanıcılarından erişim sağlayamayan daha var. Facebook ve Twitter Neden Yavaşladı? Facebook ve Twitter Engellendi Mi? Facebook ve Twitter sosyal paylaşım sitelerine erişim […]

Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel

Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel

Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel Mi, Yoksa Yavaşlatıldı Mı? İstiklal Caddesinde gerçekleşen canlı bomba saldırısından sonra Facebook ve Twitter aşırı derecede yavaşladı, bu yavaşlama hala sürüyor. Facebook ve Twitter kullanıcılarından erişim sağlayamayan daha var.

Facebook ve Twitter Neden Yavaşladı? Facebook ve Twitter Engellendi Mi?

Facebook ve Twitter sosyal paylaşım sitelerine erişim özellikle son 24 saattir düzgün bir şekilde sağlanamıyor. İstanbul’daki İstiklal Caddesi saldırısı sonrası Twitter ve Facebook’ta yaşanan yavaşlık ve erişim sorunu hala devam ediyor. Twitter ve Facebook’a giriş yapamayan, aşırı yavaşlıktan dolayı şikayet eden kullanıcılar “Facebook  ve Twitter kapandı mı?” sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor.

Facebook ve Twitter’da yaşanan yavaşlık, kopma, giriş yapamama sıkıntılarından dolayı açıklama yapılacak mı bilemiyoruz.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM