Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı haberini ilk buradan okuyorsunuz. Daha önceki haberlerimizde 14 İl Milli Eğitim Müdürünün görevden alınacağını belirtmiş ve bu haberimizden birkaç gün sonra Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz görevinden alınarak bakanlık müşavirliğine getirilmişti. Daha sonraki dönemlerde görevden almalar duraklatılmıştı. 11.03.2016 tarihi itibari ile Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ görevinden alındı. […]

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı haberini ilk buradan okuyorsunuz. Daha önceki haberlerimizde 14 İl Milli Eğitim Müdürünün görevden alınacağını belirtmiş ve bu haberimizden birkaç gün sonra Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz görevinden alınarak bakanlık müşavirliğine getirilmişti.

Daha sonraki dönemlerde görevden almalar duraklatılmıştı. 11.03.2016 tarihi itibari ile Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ görevinden alındı. Görevden alınmasından sonra Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğüne getirilecek kişi de netleşmeye başladı.

Öğretmenler İçin olarak size gelişmeleri aktaracağız. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ görevinden alınması hakkında bir açıklama yapılıp yapılmayacağı önümüzdeki hafta içi netlik kazanacak.

Önümüzdeki dönemlerde MEB tarafından 12 kişinin daha görevden alınması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM