Gece Öldürülen pkk’lı Gündüz Okul Müdürü, Hem de Ödüllü

Gece Öldürülen pkk’lı Gündüz Okul Müdürü, Hem de Ödüllü Okul Müdürü Çıktı. GazeteVatan internet sitesinin haberine göre 30 Mart’ta Yüksekova’daki operasyonlar sırasında öldürülen ‘Kamuran Amed’ kod adlı teröristin Mehmetçik İlköğretim Okulu’nun eski müdürü Ahmet Akdeniz olduğu tespit edildi. 30 Mart’ta Hakkari Yüksekova’da teröristlere yönelik güvenlik güçlerimiz tarafından Cumhuriyet Mahallesi’nde gece operasyonu düzenlendi. Operasyonda bir terörist öldürüldü. Terör örgütü pkk’nın şehir […]

Gece Öldürülen pkk’lı Gündüz Okul Müdürü, Hem de Ödüllü

Gece Öldürülen pkk’lı Gündüz Okul Müdürü, Hem de Ödüllü Okul Müdürü Çıktı.

GazeteVatan internet sitesinin haberine göre 30 Mart’ta Yüksekova’daki operasyonlar sırasında öldürülen ‘Kamuran Amed’ kod adlı teröristin Mehmetçik İlköğretim Okulu’nun eski müdürü Ahmet Akdeniz olduğu tespit edildi.

30 Mart’ta Hakkari Yüksekova’da teröristlere yönelik güvenlik güçlerimiz tarafından Cumhuriyet Mahallesi’nde gece operasyonu düzenlendi. Operasyonda bir terörist öldürüldü. Terör örgütü pkk’nın şehir yapılanması olarak faaliyet gösteren yps içinde ‘Kamuran Amed’ kod adına sahip teröristin resmi kimlik bilgileri ortaya çıkınca o teröristin Yüksekova Mehmetçik İlköğretim Okulu’nda 2015 yılına kadar okul müdürlüğü yapmış Ahmet Akdeniz olduğu anlaşıldı. 2015 yılına kadar okul müdürlüğü yapmış Ahmet Akdeniz’in şikayetler üzerine hakkında soruşturma açıldığı, terör örgütü pkk’ya üyelik, yardım ve yataklıktan görevden alındığı belirtildi.

Ödüllü Terörist Okul Müdürü!

‘Kamuran Amed’ kod adına sahip teröristin 2010 yılında eğitimle ilgili yaptığı açıklamalar ve ‘Nilüfer çiçeği’ projesiyle medyada yer almış. Akdeniz’in öğretmensizliğin acısını çok çektiğini ve bundan dolayı öğrencilerinin de çekmesini istemediği şeklinde yaptığı açıklamalar basında yer almış. Gece öldürülen teröristin 2012 yılında yaptığı çalışmalarla Milli Eğitim Bakanlığı Toplam Kalite Yönetimi (TKY) tarafından ödül almıştı.
Geçtiğimiz haberlerimizde de bunu dile getirmiştik, MEB dahil tüm kamu kurumları personellerinin araştırmasını yapması gerekiyor. Özellikle doğu, güney doğu ve büyük şehirlerde çalışan pkk sempatizanı personellerin, öğretmenlern tespit edilmesi gerekmektedir.
Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM