Güvenlik Güçlerine ‘Engel Tanımayan’ Öğrenci Mektupları

Tokat’ta 100 engelli öğrenci güvenlik güçlerimize destek amaçlı mektup yazdı.

Güvenlik Güçlerine ‘Engel Tanımayan’ Öğrenci Mektupları

Güvenlik Güçlerine ‘Engel Tanımayan’ Öğrenci Mektupları

Tokat’ta 100 engelli öğrenci güvenlik güçlerimize destek amaçlı mektup yazdı. Güvenlik güçlerimizin sürdürdüğü terör operasyonlarında görev yapanlara moral desteği olması amacı ile engelli öğrenciler ile Tokat Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi hastalarından 20 hasta mektup yazdı.

Tokat’ta bir dernek yöneticisi ile 20 engelli öğrenci asker elbisesi giyerek Tokat İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. İl Jandarma Komutanı Albay Erkan Alacakurt’u ziyaret eden engelli öğrenciler yazmış oldukları mektupları teslim ettiler.

Tokat İl Jandarma Komutanı Albay Alacakurt, öğrencilere, tedavi gören hastalara teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ASKERİYE GEZİLDİ

Yazmış oldukları mektupları teslim eden öğrenciler daha sonra İl Jandarma Komutanlığı içerisinde yer alan askerlerin koğuşlarını, askerlerin yemekhanelerini gezdiler. Askeri araçları inceleme ve görme fırsatı bulan öğrenciler jandarmaya ait eğitimli köpekleri sevdiler.

İlgili dernek yöneticisi, ülke olarak zor süreçten geçtiğimizi, askerlerimizi ve polislerimizi sürekli destekleyerek onlara moral vermemiz gerektiğini ifade ederek, bu ülke için, vatanımız için “Bizler de buradayız, biz de varız!” amacı ile bunu göstermek adına bu etkinliği yaptıklarını vurguladı.

ENGEL ONLARDA DEĞİL!

Öğretmenler İçin olarak bu etkinliği yapanlara teşekkür etmeden geçemiyoruz. Engelli öğrencilerimizin ve tedavi gören hastalarımızın yazdığı mektuplar terörün bitmesi adına bir umut olur ümidi ile. Asıl engelli olan asıl hasta olanlar dağda, sokakta ülkeyi felakete sürüklemeye çalışanlardır.

Haber içeriği MemurlarNet’ten alınmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM