Hangi Öğretmenler PKK ile işbirliği içinde?

Hangi Öğretmenler PKK ile işbirliği içinde? Hangi Öğretmenler PKK ile işbirliği içinde? sorusuna verilecek cevap çok acı. Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerinde görev yapan öğretmenler PKK terörü nedeniyle görev yerlerinden ayrıldılar. Öğretmenlere atılan SMS ile birlikte istedikleri bir ilde seminere katılacaklar. Ancak gündeme gelen bir konu şu oldu: Öğretmenlerin bazıları PKK’yla işbirliği içinde mi? Haber ajanslarına düşen, […]

Hangi Öğretmenler PKK ile işbirliği içinde?

Hangi Öğretmenler PKK ile işbirliği içinde?

Hangi Öğretmenler PKK ile işbirliği içinde? sorusuna verilecek cevap çok acı. Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerinde görev yapan öğretmenler PKK terörü nedeniyle görev yerlerinden ayrıldılar. Öğretmenlere atılan SMS ile birlikte istedikleri bir ilde seminere katılacaklar.

Ancak gündeme gelen bir konu şu oldu: Öğretmenlerin bazıları PKK’yla işbirliği içinde mi?

Haber ajanslarına düşen, haber sitelerinde yer alan bu durum can sıkıcı olsa da ayrıntılarıyla ele almak lazım. Bugün üniversitelerde PKK sempatizanı öğrenciler örgüt partizanlığı yapıyorsa, bunlar mezun olup ülkemizin çeşitli yerlerinde görev alacaklar. İçlerinde doktoru, öğretmeni, mühendisi bulunmaktadır.

Orada yaşayan öğretmenlerin vermiş olduğu bilgilerde PKK ile işbirliği içinde olan öğretmenlerin olduğu apaçık ortadadır.

Bir sendikanın genel merkezine yapılan operasyonda ortaya çıkan durum düşündürücüdür. Aynı sendikanın doğudaki üyelerinin, yöneticilerinin örgüt sempatizanı olarak yaklaşmaları eğitim camiasında bunun varlığını ortaya koymuştur.

Devlet kademesinde yer alan ve devlete düşman olan her türlü yapı temizlenerek düzeltilmelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM