İhaleye fesat karıştırdığı iddiasıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü tutuklandı

Nevşehir’in Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü yapılan soruşturma sonucu tutuklandı.

İhaleye fesat karıştırdığı iddiasıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü tutuklandı

İhaleye fesat karıştırdığı iddiasıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü tutuklandı

29.06.2016 tarihi itibariyle Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen sonrasında ise 17.03.2017 itibariyle kadrosunu da alarak Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü görevini sürdüren Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet B., ihaleye fesat karıştırmak suçundan tutuklandı.

AVANOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUTUKLANDI

Avanos’ta taşımalı eğitim ihalesine fesat karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldığı belirtilen Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü ve bir iş adamının tutuklandığı açıklandı. Nevşehir ve Avanos ile ilgili yerel haber sitelerinde manşetten verilen habere göre Milli eğitim müdürü ‘ihaleye fesat karıştırma’ nedeniyle tutuklandı.

TAŞIMALI EĞİTİM İHALESİNE FESAT KARIŞTIRILDI

Taşımalı eğitim ihalesine fesat karıştırdığı iddiasıyla haklarında başlatılan soruşturma sonucu Milli Eğitim Müdürü Mehmet B. ve iş adamı Birol S. gözaltına alınırken kişilerin Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği ve sonrasında ise çıkartıldıkları nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince “Kamu kurum ve kuruluşları zararına dolandırıcılık, ihaleye fesat karıştırma, rüşvet” suçlarından tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildiği belirtildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. İyice araştırılıp karar verilmeli şuclu ya da suçlu demeden önce kanıtlara iyice bakılmalı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM