İLKSAN üyelerine yaz tatilinde ücretsiz acil sağlık hizmeti

İLKSAN tarafından yapılan yazılı açıklamada tüm ilkokul öğretmenlerinin ve İLKSAN üyelerinin yaz tatili süresince ücretsiz acil sağlık hizmetinden yararlanacağı belirtildi.

İLKSAN üyelerine yaz tatilinde ücretsiz acil sağlık hizmeti

İLKSAN üyelerine yaz tatilinde ücretsiz acil sağlık hizmeti

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) ücretsiz acil sağlık hizmeti konusunda kamuoyuna açıklama yaptı. 2017 yılı yaz tatilinin başlaması ile birlikte yaz tatili süresince tüm ilkokul öğretmenlerinin ve İLKSAN üyesi olan eğitim çalışanlarının ücretsiz acil sağlık hizmetinden, acil ambulans hizmetinden ve tıbbi danışmanlık hizmetinden yararlanacağı belirtildi.

İLKSAN’DAN ÜCRETSİZ ACİL SAĞLIK HİZMETİ

Geçtiğimiz aylarda yapılan İLKSAN genel seçimlerinde tekrar yönetim kurulu başkanlığı görevine seçilen Tuncer Yılmaz ücretsiz sunulan acil sağlık hizmeti konusunda bilgilendirmede bulundu. İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz özel bir sağlık grubu ile İLKSAN arasında yapılan anlaşma gereği, sağlık grubunun mobil uygulamasını telefonuna indiren İLKSAN üyelerinin mobil uygulama üzerinden ücretsiz acil sağlık yardımı ve ambulans hizmeti alabileceklerini ifade etti. Ücretsiz acil sağlık hizmetinden İLKSAN üyelerinin 30 Haziran 2017 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında yararlanabileceğini belirten Tuncer Yılmaz, 30 Eylül tarihinden sonrada anlaşma yaptıkları özel sağlık hizmeti veren kurumdan İLKSAN üyelerinin indirimli olarak faydalanabileceğini açıkladı.

MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN İLETİŞİM

İLKSAN tarafından yapılan açıklamada ise ilgili sağlık hizmeti veren kurumun mobil uygulamasının telefona indirilmesi gerektiği, uygulamanın indirilmesinden sonra ise aşağıdaki adımların uygulanması gerektiği açıklandı. Ücretsiz acil sağlık hizmetinden yararlanmak için;

  1. Mobil uygulama telefona yüklenecek
  2. Uygulama açılacak ve sisteme üye olunacak
  3. Telefona/e-postaya gelen doğrulama kodu ile giriş yapılacak
  4. Giriş yapıldıktan sonra uygulamada Ambulans butonu aktif hale gelecek

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler için ilksan.gov.tr adresini ziyaret ediniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM