İstanbul MEM yönetici atama mülakatları bitmeden sonuçları açıkladı

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yönetici atama mülakatları sona ermeden mülakat sonuçlarını sisteme yansıttığı iddia edildi.

İstanbul MEM yönetici atama mülakatları bitmeden sonuçları açıkladı

İstanbul MEM yönetici atama mülakatları bitmeden sonuçları açıkladı

Türk Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube Başkanı Ali İhsan Hasanpaşaoğlu tarafından yapılan açıklamada İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yönetici görevlendirme mülakat sonuçlarını mülakatlar sona ermeden sonuç açıklama modülüne yansıttığı belirtildi. Yaklaşık yarım saat açık kalan sonuç ekranının ekran görüntüsünü de paylaşan Ali İhsan Hasanpaşaoğlu, mülakat sonucunun 91 olduğu görülen bir adayın da sonuç görüntüsünü yayınladı.

MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI

Ali İhsan Hasanpaşaoğlu tarafından yapılan açıklamada “Dün gece yarım saat içinde bu linkten İstanbul Mülakat sonuçları öğrenildi. Mülakatlar bitmeden sonuçlar girilmiş yani. Sonra şifre sistemi değiştirildi. Sonuçların bir kısmı bizimde elimizde. Takipteyiz. Şaibesiz gün geçmez oldu. İl MEM’den açıklama bekliyoruz” ifadelerine yer verilirken http://mulakat.istmem.com/ internet sitesi üzerinden 2018 yılı sözlü mülakat sonuçlarının kısa süreliğine açıldığını belirtti.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Yönetici Görevlendirme Mülakat İşlemleri Modülü olarak da kullandığı internet sitesinde sonuç sorgulayarak notunu öğrenen adayın da olduğu açıklanırken, sonuç ekran görüntüsü de paylaşıldı.

Mülakat sonuç

Örnek bir mülakat sonucu. İsmi bizde saklı. @Istanbul_ILMEM açıklama yapacakmısınız? Dün gece herkes mülakat sonuçlarını nasıl öğrendi ? Notunu beğenmeyenler feryat ediyor. Malum sendikaya ve siyasilere baskı yapıyorlar. Kepazelik aldı başını gidiyor? Sorumlulara gereği yapılsın derhal.” açıklamasında bulunan Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Ali İhsan Hasanpaşaoğlu bu konuda açıklama beklediklerini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM

Linda Sue Park