İtiraf Etti: Çocuklarla İlişkiye Girdim, İlgi Duyuyorum

Karaman’da yaşanan olayla ilgili iddianame hazırlandı.

İtiraf Etti: Çocuklarla İlişkiye Girdim, İlgi Duyuyorum

İtiraf Etti: Çocuklarla İlişkiye Girdim, İlgi Duyuyorum Sözlerini Karaman’da Yaşanan Olay Sonrası Tutuklanan Öğretmen Kullandı.

Biz bu tarz hasta, sapık ruhlu kişilerin haberini yapmaktan bıktık ancak o çocukların başına gelenlerin başka çocukların başına gelmemesi için bu haberi yapmak durumundayız. Okuyacaklarınız iyi şeyler değil.

Geçtiğimiz günlerde Karaman’da yaşanan olayda ülke olarak sarsılmıştık. O yaşanan olayın iddianamesi hazırlandı. Odatv haberine göre Ensar Vakfı ve KAİMDER’in yurtlarında yaşanan istismarlar 3 yıl devam etmiş. Adı geçen sapık Öğretmenin ise kendini “Erkeklere ilgi duyuyorum, çocuklarla ilişkiye girdim” sözleri ile savunduğu belirtildi.

10 erkek öğrenciye cinsel tacizde bulunan ve bu cinsel istismar suçundan 600 yıla yakın hapsi istenen öğretmen Muharrem B. ile ilgili hazırlanan iddianamenin içeriği çok konuşulacak. Olay ile ilgili hazırlanan iddianameye göre bu yaşanan istismar durumu 3 yıl sürmüş. Öğretmenin ise kendini “Erkeklere ilgi duyuyorum, çocuklarla ilişkiye girdim” diyerek savunmuş.

Kabul edilen iddianameye göre belletmen öğretmen Muharrem B. (53), 2012-2013 ve 2014’te görev yaptığı yatılı evde 3, daha sonra geçtiği Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nin (KAİMDER) pansiyonunda ise 7 olmak üzere 10 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu yer aldı.

Çocuklar, öğretmenin kendilerine odalarında cinsel istismarda bulunduğunu belirtirken çocukların bu açıklamalarını Adli Tıp Kurumu’nun raporu da doğrulamış oldu.

‘İTİRAF EDİYORUM, ERKEK ÇOCUKLARA İLGİ DUYUYORUM’ 

Öğretmen olarak yazmak dahi istemediğimiz ve üstünü çizdiğimiz öğretmen Muharrem B. ifadesinde önce “ev özlemi çeken, gece korkan çocukların yanında bazı dönemlerde yattığını” belirtti. Daha sonra ise “İtiraf ediyorum” dedi ve “erkeklere ilgi duyduğunu, çocuklarla ‘dayanamayıp ilişkiye girdiğini’, tedavi olmak istediğini” itiraf etti. Öğretmen ifadesinde kendine yüklenen “çocuklara prn film izletiyor” eylemini yapmadığını çocuklara hayvan belgeseli izlettiğini belirtti. Eşi H.B.’nin de KAİMDER evinde kaldığını zaman geçtikçe eşinin kendisiyle cinsel ilişkiye girmediğini, bundan dolayı eşi ile 2014’ün son ayında ayrıldıklarını belirtti.

‘ÖĞRENCİ: ÖĞRETMEN GECE ODAMIZA GELİYORDU’

Yaşanan bu utanç verici ve ülkeyi ayağa kaldıran cinsel istismar olayı ile ilgili Karaman Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame içeriğine göre cinsel istismar olayı, ocak ayında bir çocuğun okula gitmek istememesi üzerine ortaya çıktı. Okula gitmek istemeyen çocuk ailesinin ısrarla sorması üzerine kaldığı Ensar Vakfı’na ait evde öğretmen Muharrem B.’nin tecavüzüne uğradığını belirtti. Savcılık cinsel istismara maruz kalmış diğer mağdur öğrencileri de tespit ederek soruşturmayı genişletti. Çocuklardan alınan bilgilerde bahsi geçen sapık ruhlu hasta öğretmenin değişik tarihlerde gece öğrencilerin odalarına gelerek kendilerine tecavüz ettiğini ve istismarda bulunduğu ortaya çıktı. İddianame de 1 çocuğun da prn film izlettirilerek istismara uğradığı bilgisi yer aldı.

Odatv

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM