Karaman’da Çocuklara Tecavüzle Suçlanan Öğretmene 600 Yıl Hapis

Karaman’da Çocuklara Tecavüzle Suçlanan Öğretmene 600 Yıl Hapis Karaman’da Çocuklara Tecavüzle Suçlanan Öğretmene 600 Yıl Hapis İstendi. Karaman’da geçtiğimiz günlerde yaşanan ve Ensar Vakfı’nda gerçekleştiği ileri sürülen bir öğretmenin 10 erkek çocuğa tecavüz ettiği iddiasında önemli bir gelişme oldu. Bu dava için Karaman Barosu birleşti. Karaman Barosu, cinsel istismara uğrayan çocukları ücret almadan gönüllü olarak savunacak. […]

Karaman’da Çocuklara Tecavüzle Suçlanan Öğretmene 600 Yıl Hapis

Karaman’da Çocuklara Tecavüzle Suçlanan Öğretmene 600 Yıl Hapis

Karaman’da Çocuklara Tecavüzle Suçlanan Öğretmene 600 Yıl Hapis İstendi. Karaman’da geçtiğimiz günlerde yaşanan ve Ensar Vakfı’nda gerçekleştiği ileri sürülen bir öğretmenin 10 erkek çocuğa tecavüz ettiği iddiasında önemli bir gelişme oldu. Bu dava için Karaman Barosu birleşti. Karaman Barosu, cinsel istismara uğrayan çocukları ücret almadan gönüllü olarak savunacak.

Karaman Barosu Başkanı Oktay Yılmaz, vakıf ve derneklere bağlı olduğu öne sürülen evlerde barınan 10 erkek öğrencinin, gönüllü öğretmen 54 yaşındaki Muammer B. tarafından cinsel istismara uğramasıyla ilgili, barodaki avukatlar olarak cinsel istismara uğrayan çocukları talepsiz, gönüllü olarak savunacaklarını vurguladı.

Yılmaz, suçlunun cezasının en ağır şekliyle verilebilmesi adına dosyanın seyrini titizlikle takip ettiklerini belirtti.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM