MEB: 774 Gün Rapor Kullandı!

MEB: 774 Gün Rapor Kullandı! MEB: 774 Gün Rapor Kullandı! Selahattin Demirtaş’ın karısı Başak Demirtaş hakkında “Bankamatik Memuru” haberlerinden sonra Milli Eğitim Bakanlığı yazılı açıklama yaptı. Diyarbakır, Sur Yeşilli Ortaokulu’nda görev yapan Başak Demirtaş’ın şimdiye kadar 774 gün rapor kullandığı bakanlık tarafından açıklandı. İşte resmi açıklama; Basın Açıklaması “DEMİRTAŞ’IN KARISI bankamatik memuru” başlığıyla yazılı ve görsel […]

MEB: 774 Gün Rapor Kullandı!

MEB: 774 Gün Rapor Kullandı!

MEB: 774 Gün Rapor Kullandı! Selahattin Demirtaş’ın karısı Başak Demirtaş hakkında “Bankamatik Memuru” haberlerinden sonra Milli Eğitim Bakanlığı yazılı açıklama yaptı. Diyarbakır, Sur Yeşilli Ortaokulu’nda görev yapan Başak Demirtaş’ın şimdiye kadar 774 gün rapor kullandığı bakanlık tarafından açıklandı.

İşte resmi açıklama;

Basın Açıklaması

“DEMİRTAŞ’IN KARISI bankamatik memuru” başlığıyla yazılı ve görsel medyada yer alan haberlere konu olan öğretmen B.D.,  657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde, 2004 yılından itibaren 112 günü 2015-2016 eğitim – öğretim yılına ait olmak üzere toplam 774 gün hastalık raporuna bağlı hastalık izni kullanmıştır. Bütün öğretmenlerin hastalığa bağlı aldıkları raporlarda olduğu gibi B.D’ye ait raporlar da anılan mevzuat hükümleri çerçevesinde yetkili idarî birimler tarafından incelenerek izne dönüştürülmüştür.

 

MEB: 774 Gün Rapor Kullandı!
MEB: 774 Gün Rapor Kullandı!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM