MEB’den Eğitim Açıklaması

MEB’den Eğitim Açıklaması MEB’den Eğitim Açıklaması geldi. Ülkemizde yaşanan terör olaylarından öğretmenlerimiz, okullarımız ve öğrencilerimiz etkilenmiş, eğitim öğretim faaliyetlerinde aksaklıklar oluşmuştu. Milli Eğitim Bakanlığı Valiliklere yetki vermişti, bu yetki devrini Sayın Nabi AVCI geçtiğimiz günlerde açıklamıştı ve Öğretmenler İçin ( www.ogretmenlericin.com ) olarak bunu buradan sizlere aktarmıştık. MEB,  bu konuda tekrar yazı göndererek, Hizmet içi faaliyetlerinin […]

MEB’den Eğitim Açıklaması

MEB’den Eğitim Açıklaması

MEB’den Eğitim Açıklaması geldi. Ülkemizde yaşanan terör olaylarından öğretmenlerimiz, okullarımız ve öğrencilerimiz etkilenmiş, eğitim öğretim faaliyetlerinde aksaklıklar oluşmuştu. Milli Eğitim Bakanlığı Valiliklere yetki vermişti, bu yetki devrini Sayın Nabi AVCI geçtiğimiz günlerde açıklamıştı ve Öğretmenler İçin ( www.ogretmenlericin.com ) olarak bunu buradan sizlere aktarmıştık.

MEB,  bu konuda tekrar yazı göndererek, Hizmet içi faaliyetlerinin sürmesi, uzatılması, öğretmenlerin idari sayılması konularında yetkinin Valiliklerde olduğunu belirtmiştir.

MEB'den Eğitim Açıklaması
MEB’den Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı hizmet içi faaliyetlerinin sürmesi için faaliyetlerin uzatılması, öğretmenlerin bu konuda idari sayılması konularında ve benzer konularda yetkinin Valiliklerde olduğunu belirtti.

MEB tarafından yapılan bu açıklama valiliklerin sorunları kısa sürede çözmesi, müdahale etmesi konularında yarar sağlayacak görüşüne varıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM