Öğrencilerin Fotoğrafları İle Erotik Kadın Fotoğrafları Yaptı

Öğretmen H.K. kız öğrencilerinin sınıfta fotoğraflarını çekti sonra çektiği o fotoğraflarla montaj yaptı, soruşturma kapsamında açığa alındı.

Öğrencilerin Fotoğrafları İle Erotik Kadın Fotoğrafları Yaptı

Öğrencilerin Fotoğrafları İle Erotik Kadın Fotoğrafları Yaptı

Bolu’da görev yapan öğretmen H.K. kız öğrencilerinin sınıfta fotoğraflarını çekti sonra çektiği o fotoğraflarla montaj yaptı, soruşturma kapsamında açığa alındı.

Bu sefer Bolu bir öğretmen olayı ile sarsıldı. Bolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde görev yapan kimya öğretmeni kız öğrencilerin fotoğraflarını çekip photoshopta kafa bölümlerini düzenleyerek bu kafa bölümlerini bikinili kadın fotoğrafları ile birleştirdi. Yaptığı bunla kalmayan öğretmen düzenleme ile oluşturduğu bu fotoğrafları yine aynı kız öğrencilere gönderdi. Ayrıca bu fotoğrafları sosyal medyada yaydığı iddia edildi.

Öğretmen hakkında başlatılan soruşturma sürecinde açığa alındı.

Kimya öğretmeni olan H.K., iddiaya göre derslerine girdiği kız öğrencilerin cep telefonuyla fotoğraflarını çekip, çektiği bu fotoğrafları fotoğraf düzenleme programı olan photoshop programı ile bikinili ve erotik kadın fotoğraflarına dönüştürdü. Bu fotoğrafları fotoğraflarını çektiği öğrencilere gönderdi. Kimya öğretmenin bu şekilde 5-6 kız öğrencinin çektiği fotoğraflarına montaj yaptığı iddia edildi.

Ailelerin öğrenciler ile birlikte polise giderek şikayette bulunması üzerine kimya öğretmeni H.K. gözaltına alındı. Gözaltına alınan öğretmen verdiği ifadede öğrencilere espiri yapmak amacıyla fotoğraflarını montajladığını belirtti ve öğretmen savcılık tarafından serbest bırakıldı.

ÖĞRETMEN HAKKINDA İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yaşanan bu durumun ortaya çıkması ve yargıya intikal etmesi nedeni ile Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü de olayla ilgili idari soruşturma başlattı. Öğretmen H.K., soruşturma kapsamında açığa alındı. Öğrenciler daha sonra öğretmenle ilgili şikayetlerini geri aldığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

MemurlarNet

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
öğretmen soruşturma

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM