Öğrencisini tuvalette darp eden öğretmen hakkında soruşturma açıldı

Ortaokul öğrencisini tuvalete götürerek darp ettiği iddia edilen öğretmen hakkında Valilik soruşturma başlattı. Okul idaresi darp olayını doğruladı ve darp raporu beklendiğini ifade etti.

Öğrencisini tuvalette darp eden öğretmen hakkında soruşturma açıldı

Öğrencisini tuvalette darp eden öğretmen hakkında soruşturma açıldı

Batman’da yaşanan olayda 8.sınıf öğrencisini darp ettiği iddia edilen öğretmene tepkiler artıyor. Öğrenciyi tuvalete götürdüğü ve tuvalette darp ettiği belirtilen öğretmen hakkında Batman Valiliği tarafından soruşturma açıldığı öğrenildi. Ders sırasında sınıfta gezen öğrenciyi sürekli uyardığı belirten öğretmenin öğrencinin davranışlarını sürdürmesinden dolayı öğrenciyi tuvalete götürerek darp ettiği belirtildi. Okul idarecileri de olayı doğruluğunu teyit ederken soruşturma açıldığını belirttiler.

KAFAMIZI DUVARLARA VURDU

Sınıfta öğrencinin ayakta gezmesi üzerine uyarılarda bulunan öğretmenin daha sonra öğrencilerin videolarını çekerek sosyal paylaşım sitesine yüklemek istediği iddiasında bulunuldu. Öğrencilerin buna itiraz etmesi üzerine öğretmenin sınıfta on öğrenciyi darp ettiği içlerinden ise iki öğrenciyi tuvalete götürerek kafalarını duvara vurduğu, yumruklarla öğrencileri dövdüğü öğrencinin verdiği bilgide yer aldı.

SORUŞTURMA AÇILDI

Batman’da yaşanan olayla ilgili iki öğrencinin darp edilmesi konusunda yazılı açıklama yaptı. Öğrencilerin darp edilmesi konusunda yerel ve öğretmen haber sitelerinde çıkan bilgilerden dolayı açıklama yapan Valilik, medyada yer alan iki öğrencinin darp edildiği konusuyla ilgili İngilizce öğretmenleri tarafından dövüldüklerini iddia eden öğrencilerin vücutlarında kızarıklar ve morluklar olduğunu belirtti. Olayın okul idaresi tarafından tutanak altına alındığını da belirten Valilik, inceleme ve soruşturmanın sürdüğünü açıkladı.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM