Öğretmen Mangal Jölesi Yüzünden Vefat Etti

Öğretmen Mangal Jölesi Yüzünden Vefat Etti Antalya’da vekil öğretmenlik yapan 24 yaşındaki Ayşe Koyuncu, sobayı yakmak istediği mangal jölesinin parlamasıyla ağır yaralanmıştı. Ayşe Koyuncu, hastanede iki gün süren yaşam mücadelesinden sonra vefat etti. Geçtiğimiz pazartesi akşam saatlerinde Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’nde evinde sobayı tutuşturmak isteyen öğretmen Ayşe Koyuncu, sobaya odunu koyduktan sonra bir miktar mangal jölesi döküp ateşe […]

Öğretmen Mangal Jölesi Yüzünden Vefat Etti

Öğretmen Mangal Jölesi Yüzünden Vefat Etti

Antalya’da vekil öğretmenlik yapan 24 yaşındaki Ayşe Koyuncu, sobayı yakmak istediği mangal jölesinin parlamasıyla ağır yaralanmıştı. Ayşe Koyuncu, hastanede iki gün süren yaşam mücadelesinden sonra vefat etti.

Geçtiğimiz pazartesi akşam saatlerinde Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’nde evinde sobayı tutuşturmak isteyen öğretmen Ayşe Koyuncu, sobaya odunu koyduktan sonra bir miktar mangal jölesi döküp ateşe verdi.

Ayşe Koyuncu, yanan sobaya üst kısmından jöle atmaya devam etti. Yanan sobaya atılan jöle parladı ve alev topuna döndü. Alev topuna dönen jöle bir anda Ayşe Koyuncu’nun vücudunu sardı. Sobadan sıçrayan alev parçaları, Ayşe Koyuncu’nun 2 yaşındaki Yusuf isimli oğluna da sıçradı ve pantolonunu yaktı.

Ayşe Koyuncu ve oğlu Yusuf’un acı içinde bağırmalarını duyanlar anne ile oğlunun alevler içinde olduğu görünce hemen müdahale etti. Koyuncu ve oğlu hemen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne götürüldü. Vücudunun yüzde 80’i yanan ve 2 gün boyunca yaşam mücadelesi veren öğretmen Ayşe Koyuncu, dün akşam saatlerinde yaşam mücadelesini kaybetti.

Ayşe Koyuncu’nun bazı okullarda vekil öğretmenlik yaptığı ve atama beklediği belirtildi. Öğretmen Ayşe Koyuncu’nun oğlu Yusuf’un durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öğretmenler İçin olarak öğretmen Ayşe Koyuncu’ya rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM