Öğretmen ve Memur Sitelerinin 1 Nisan Şaka Çabası

Öğretmen ve Memur Sitelerinin 1 Nisan Şaka Çabası Bu Senede Değişmedi. İnternet ortamındaki memur ve öğretmen haber sitelerinin 1 Nisan ile birlikte yapmış oldukları şakalar bu sene de gördüğümüz kadarı ile devam etti. Ek dersler artacak, nöbet ücreti günlük verilecek, meb personelinin mağduriyeti için haber yapmayan bazı kamu, memur, öğretmen haber sitelerin 1 Nisan ile birlikte yapmış oldukları bu haberler […]

Öğretmen ve Memur Sitelerinin 1 Nisan Şaka Çabası

Öğretmen ve Memur Sitelerinin 1 Nisan Şaka Çabası Bu Senede Değişmedi. İnternet ortamındaki memur ve öğretmen haber sitelerinin 1 Nisan ile birlikte yapmış oldukları şakalar bu sene de gördüğümüz kadarı ile devam etti.

Ek dersler artacak, nöbet ücreti günlük verilecek, meb personelinin mağduriyeti için haber yapmayan bazı kamu, memur, öğretmen haber sitelerin 1 Nisan ile birlikte yapmış oldukları bu haberler Öğretmenler İçin olarak uygun görülmemektedir.

Öğretmenlerin ekonomik, özlük, atama, sendika açısından çektikleri sıkıntılar her öğretmen tarafından rahatlıkla dile getirilen bir durum haline geldi.

Durum bu haldeyken öğretmen ve memur adına haber yapmayıp, mücadele etmeyen sitelerin sadece 1 Nisan’da haber yapmaları kafalarda soru işareti bırakıyor.

Dalga mı geçiyorsunuz?

1 Nisan ruhuna uygun sorarsak; Şaka Mısınız?

Öğretmenler İçin olarak ilk günkü gibi öğretmenin, memurun, meb personeli başta olmak üzere kamuda çalışanların yararına haber yapmaya, onların yanında olduğumuzu göstermeye çabalayacağız.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM