OHAL komisyonuna başvuru için Valiliğe giden öğretmen gözaltına alındı

Trabzon’da Valiliğe giderek OHAL inceleme komisyonu başvurusu evraklarını teslim etmek isteyen meslekten ihraç edilmiş öğretmen polis ekiplerince gözaltına alındı.

OHAL komisyonuna başvuru için Valiliğe giden öğretmen gözaltına alındı

OHAL komisyonuna başvuru için Valiliğe giden öğretmen gözaltına alındı

OHAL inceleme komisyonu başvuruları dün başladı. Meslekten ihraç edilen kamu personelleri başta olmak üzere haklarında Kanun Hükmünde Kararname ile işlem yapılan gerçek ve tüzel kişiler komisyona başvuru yapabiliyor. Trabzon’da yaşanan olayda meslekten ihraç edilen bir öğretmen Valilikte gözaltına alındı.

BAŞVURUYA GİTTİ, GÖZALTINA ALINDI

ByLock uygulaması kullandığı gerekçesi ile hakkında yakalama kararı olan ihraç edilmiş öğretmen Trabzon Valiliğine OHAL komisyonu başvurusu için gittiğinde gözaltına alındı. Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması kapsamında hakkında yürütülen soruşturma neticesinde meslekten ihraç edilen öğretmen, Trabzon Valiliği il OHAL bürosuna giderek ihracına ilişkin itiraz başvurusu yapmak istedi, valiliğe yaptığı başvuru evraklarını ve dilekçesini vermek isteyen öğretmen gözaltına alındı.

HAKKINDA YAKALAMA KARARI VAR

İhraç edilen öğretmen hakkında ByLock programı kullandığı gerekçesi ile yakalama kararı olduğu belirtildi. Başvuruda bilgileri alınan eski öğretmen hakkında yakalama kararı olduğu anlaşılınca güvenlik güçleri tarafından öğretmen gözaltına alındı ve Trabzon Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Olayla ilgili soruşturmanın da sürdüğü belirtildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. ohal başvurusu için gerçek kişi başvuru bilgilerini giriyorum, Girmiş olduğunuz kimlik bilgileri hatalı, lütfen tekrar deneyiniz.yazıyor halbuki bilgiler doğru yazılıyor. tekrarlarsanız bu seferde
    Çok sayıda hatalı giriş yaptığınızdan belli bir süre hesabınız kilitlenmiştir. yazısı çıkıyor ne yapabilirim acaba aynı durumda olan varmı?yardımcı olabilirmisiniz

    • evet ayni seyi bende yasadim bir muddet sonra duzeldi.sanirim sisteme fazla giris yapildiginda oluyor ama sonra duzeliyor denemeye devam edin

    • Benim de hatalı bilgiden bloke oldu sonra bloke kalktı ama hatalı demeye devam etti. Kızlık soyisminin ilk hafini sisteme yanlış girmişler. C iken Ç yazdım oldu. Deneyin isterseniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM